so 10. 12. 2005
HC Slezan Opava
HC Slovan Ústí nad Labem
4:5 3:0, 0:1, 1:4

Branky a nahrávky: 12. Řezač (Gulda), 13. Blaga (Mlýnek), 20. Herman (Řezač, Halasz), 47 Řezač (Herman) - 30. Ivanov (Šrámek, Řídel), 44. Místecký (Jarkovský), 45. Hanzl (Šrámek, Ivanov), 57. Karel (Místecký), 60. Hanzl (Šimanovský). Rozhodčí: Volf - Novotný, Šimčík. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:5. Střely na branku: 28:29.

HC Slezan Opava: Kučera - Dohnal, Gulda, Kukla, Michálek, Mrkva, Planovský - Blaga, Gebauer, Halasz, Herman, Jakub, Kotala, Mlynek, Řezač, Szewczyk.

HC Slovan Ústí nad Labem: Dědek - Husák, Šimanovský, Šimon, Kočí, Šulc, Brož - Ivanov, Hanzl, Šrámek - Karel, Řídel, Rubeš - Jirkovský, Jarkovský, Místecký.

Komentář

Během druhé desetiminutovky první třetiny, mezi 12. a 20. minutou, se Slezaně radovali po přesných zásazích Řezače, Blagy a Hermana hned třikrát ze vstřeleného gólu a zdálo se, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Lvíčata se ale nevzdávala, ve druhé dvacetiminutovce domácím nedovolila skórovat a přesně v polovině zápasu vykřesal Ivanov jiskřičku naděje. Závěrečná třetina však přinesla doslova infarktové rozuzlení. Během necelé minuty se v jejím úvodu trefili do černého Místecký s Hanzlem a rázem se začínalo znovu. Domácí však dokázali bleskově odpovědět, když na 4:3 z jejich pohledu zvýšil Řezač. Blízko k dělbě bodů byli hosté opět v 57. minutě když vyrovnal Karel. O tom, že oba body nakonec poputují na sever Čech, rozhodl 18 vteřin před závěrečnou sirénou, po přihrávce Šimanovského, svým druhým gólem Hanzl.
Sdílet článek na sociálních sítích

Dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže