A-tým
Mládež
st 28. 2. 2024
Děčín
Ústí n. L.
5:0
so 2. 3. 2024
Chomutov
Ústí n. L.
6:1
út 5. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
3:4
čt 7. 3. 2024
Benátky n. J.
Ústí n. L.
3:4pp
so 9. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
6:8
Klub
Organizace
Vedení klubu
Zimní stadion
Reklama
Slovan pomáhá
Slavní odchovanci
Ochrana osobních údajů
Vstupenky
Jednorázové vstupenky
Permanentní vstupenky
Návštěvní řád
A-tým
Soupiska
Realizační tým
Změny v kádru
Statistiky
Zápasy
Přípravná utkání
Mistrovská utkání
Tabulka
Mládež
Realizační týmy
Vedení klubu
Rozcestník mládeže
Nábor mládeže
Redakce mládeže
Pravidla pro placení příspěvků v sezóně 2023-2024
Informace pro rodiče - Úrazové pojištění
Informace o zpracování osobních údajů
Souhlas o zpracování osobních údajů pro marketingové účely
Filozofie a kodex klubu
Fanzone
Fanshop
Download
Ptejte se
Multimedia
Fotogalerie
Videa
Partneři
Rozpis ledu
Archiv
Archiv článků
Archiv aktualit
Liga žáků 2010/11 - 8. třída
Zobrazit:
pouze doma
|
pouze venku
|
vše
ne 5. 9. 2010
Piráti Chomutov - Ústecký Slovan s.r.o.
3:1
so 18. 9. 2010
HC Baník Sokolov - Ústecký Slovan s.r.o.
6:7
po 27. 9. 2010
HC Verva Litvínov - Ústecký Slovan s.r.o.
2:11
so 9. 10. 2010
Rytíři Kladno - Ústecký Slovan s.r.o.
6:3
čt 28. 10. 2010
SK Trhači Kadaň - Ústecký Slovan s.r.o.
3:5
so 6. 11. 2010
MOSTEČTÍ LVI - Ústecký Slovan s.r.o.
1:12
so 13. 11. 2010
HC Teplice Huskies - Ústecký Slovan s.r.o.
1:20
so 20. 11. 2010
HC Děčín - Ústecký Slovan s.r.o.
5:9
so 4. 12. 2010
HC Energie Karlovy Vary - Ústecký Slovan s.r.o.
8:3
so 18. 12. 2010
HC Stadion Litoměřice - Ústecký Slovan s.r.o.
4:2
st 5. 1. 2011
HC Klášterec nad Ohří - Ústecký Slovan s.r.o.
1:15
so 5. 2. 2011
SK Trhači Kadaň - Ústecký Slovan s.r.o.
8:10
st 9. 2. 2011
HC Energie Karlovy Vary - Ústecký Slovan s.r.o.
9:3
st 16. 2. 2011
HC Verva Litvínov - Ústecký Slovan s.r.o.
1:11
st 9. 3. 2011
Rytíři Kladno - Ústecký Slovan s.r.o.
4:7
ne 20. 3. 2011, ČEZ Stadión
Piráti Chomutov - Ústecký Slovan s.r.o.
1:3
8. třída
Soupiska
Zápasy
Sezóny
Liga žáků - 8. třída 2023/2024
Krajská liga žáků 2022/23 - 8. třída
Liga starších žáků 2021/22 - 8. třída
Liga starších žáků 2020/21 - 8. třída
Liga starších žáků 2019/20 - 8. třída
Liga starších žáků 2018/19 - 8. třída
Liga starších žáků "A"
Liga žáků 2016/2017 - 8. třída
Liga starších žáků 2012/13 - 8. třída
Liga starších žáků 2011/12 - 8. třída
Liga žáků 2010/11 - 8. třída
Liga žáků 2009/10 - 8. třída
Liga starších žáků 2008/09 - 8.třída
Liga starších žáků 2007/08 - 8.třída
Liga starších žáků 2006/07 - 8.třída
Liga starších žáků 2005/06 - 8.třída
Liga starších žáků 2004/05 - 8.třída
Liga starších žáků 2003/04 - 8.třída
Hlavní partneři
Významní partneři
Mediální partneři
Partneři mládeže