Ptejte se

Adam Brízgala

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5 odpovědí v této kategorii celkem.

Lukas Cerny 6. 11. 2019, 16:39
Ahoj Adame jak reaguješ na obranu? Jak jsi si sedl s týmem? Pro me si nejlepší golman v lize a myslim ze máš naší důvěru.
Hodně štěstí !!!!!!!!!!!

Odpověď: Ahoj, Kdo se vrací, nevěří gólmanovi, je vidět, že mi kluci hodně věří. (Ne, to byl pouze vtip :-D) Z herního hlediska bych se do toho nerad obráncům nějak montoval, protože přece jen jsem v obraně nikdy nebyl a nevím, co to obnáší, ale vím, že kluci se snaží, jak můžou, aby mi pomohli, a vždy je pochválím za zblokované puky či dorážky nebo když dobře sehrají akci 2 na 1.
Pavel Bureš 30. 10. 2019, 13:18
Jak se ti chytá za Ústí nad Labem? Děkuji.

Odpověď: Za Ústí se mi zatím chytá skvěle, máme dobrou partu v kabině, kam vždy rád přijdu. Trenéry, se kterými se dobře komunikuje a taky super kustoda, který se o nás výborně stará. Samozřejmě taky tu jsou skvělí fanoušci, a i když vím, že se jich sem chodí dívat méně než třeba v jiných klubech, tak o to víc si cením, že nás přijdou podpořit a vždy si moc vážím, když slyším své jméno, i po prohraném zápase.
Josef Žďárek 30. 10. 2019, 13:38
Čau Adame, chtěl bych se tě zeptat, jaké máš cíle do budoucnosti a za jaký tým bys chtěl chytat? Předem díky za odpověď.

Odpověď: Ahoj, nejraději bych si zachytal extraligu, což je můj cíl. Rád bych se tam dostal vypracoval se a až bych věděl, že jsem připravený, tak bych se rozhodnul co dál. Můj oblíbený tým byl vždy v NHL Boston Bruins, v České republice je to Sparta Praha, protože jsem na ní vyrostl a vždy na to budu rád vzpomínat.
Lukas 30. 10. 2019, 18:12

Čau Adame, mám na tebe par otázek.
1. Sleduješ Lajnu?
2. Kdo je tvůj vzor?
3. S kým se v týmu nejvíce bavíš?
4. Jaky byl rozdíl mezi juniorkou v Americe oproti Česku?
Ps: V sezóně 16/17 si byl v jednom týmu se Svečnikovem jaké to bylo si proti němu zachytat? (Mas na nej číslo ?😂)
Odpověď: Ahoj, ano, Lajnu sleduju. Každé úterý se po tréninku těším na tu chvilku pohody, kdy se posadím a vím, že se dobře pobavím.

Upřímně žádný vzor nemám. Jsem toho názoru, že každý brankář má něco dobrého i špatného a je nejlepší sledovat všechny z nich a učit se.

V týmu se nejvíce bavím asi s Tomášem Pšeničkou, protože jsem spolu od malička hráli na Spartě a vždy jsme byli dobří kamarádi.

Z české juniorky si toho moc nepamatuji, protože jsem ten rok byl zraněný a odehrál jsem dohromady asi 5 zápasů maximálně. Obecně si, ale myslím, že ta úroveň v Americe oproti Česku je vyšší. Je tam mnohem rychlejší hokej, ať už je to menším hřištěm nebo ne, ale i kvalita střel je lepší a přesnější.

Ano, na Svetche si pamatuju moc dobře, jako hokejista byl neskutečný a nechápal jsem, jak někdo v jeho věku může umět to, co on.

Jan Roušal 30. 10. 2019, 20:01
Jak se ti líbí Ústí?


Odpověď: Ahoj, bohužel, ještě jsem neměl moc času a šancí si město projít, tudíž plně nemohu hodnotit, ale co se týče stadionu tak hala se mi moc líbí a dobře se mi zde trénuje i hraje.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže