Ptejte se

Michal Trávníček

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 8 odpovědí v této kategorii celkem.

Vít 21. 10. 2020, 20:07
Ahoj kapitáne,
vím, že mužstvo je dobře poskládané, v čem vidíte jeho největší sílu? Kam si myslíte, že to můžete dotáhnout? Kdo je nejhlučnější v kabině a kdo je největší šprýmař?
Děkuji za odpovědi, věrný fanoušek.

Odpověď:
Ahoj, největší sílu vidím v našem mužstvu, že hráči na sobě chtějí pracovat a že je to baví. Myslím si, že střed tabulky je v našich silách. Nejhlučnější a zároveň největší šprýmař v kabině je Anatolij Protasenja.
Kuba 20. 10. 2020, 10:15
Ahoj kapitáne,
do kolika let bys nejraději hrál hokej? Máš nějaký speciální rituál před zápasem, o který by ses s námi mohl podělit? Musel jsi už pořádně zařvat v šatně Slovanu o přestávce během zápasu? Vydrží hráči v Chance lize míň jak v extralize? Kdo je v šatně podle tebe nejupovídanější? A až dohraješ hokej, chtěl bys u něj zůstat a pokud ano, bylo by to v Ústí, Děčíně nebo Litvínově?
Díky za odpovědi a měj se! :-)

Odpověď:
Ahoj, v mém věku se rozhoduji po každé odehrané sezóně, uvidíme, jak se budu cítit. Mám jediný rituál, že si jdu v den zápasu vždy po obědě lehnout. Prozatím jsem zvýšil hlas pouze v Jihlavě. Nemyslím si, že by hráči v Chance lize vydrželi méně fyzicky, rozdíl je především v taktické vyzrálosti. U hokeje bych rád zůstal, rozhodovat se budu dle aktuální situace.
Martin 18. 10. 2020, 00:13
Ahoj,
jak se vám líbí Ústí nad Labem, a jak dlouho tu budete?
Děkuji za odpovědi.

Odpověď:
Ahoj, co se týče hokeje, jsem v Ústí spokojen. Druhou otázku nechme otevřenou.
david 17. 10. 2020, 21:14
Ahoj Michale,
jak se ti líbí v týmu Slovanu? Nechyybí ti Litvínov?
Díky.

Odpověď:
Ahoj, z Litvínova mi nejvíce chybí maxi hot dog před zimákem, dělám si srandu. Samozřejmě vývoj v Litvínově sleduji, s bývalými spoluhráči jsem nadále v kontaktu.
Nikola 17. 10. 2020, 22:36
Ahoj,
jak bys porovnal Litvínov se Slovanem (kde jsou lepší starty, jaká je kde společnost, jaký je to být kapitánem v extralize a v první lize)? Chtěl by jsi se vrátit do Litvínova, kdyby byla ta možnost?
Díky za odpovědi.

Odpověď:
Ahoj, návrat do Litvínova je pro mě pasé. Nevidím velký rozdíl „kapitánování“ v extralize a v Chance lize, očekávají se stejné věci. V Ústí je rozhodně menší klub s nižším rozpočtem, což se samozřejmě odráží na organizaci v klubu, ale i v těchto podmínkách se zde odvádí kvalitní práce.
Bobeš 17. 10. 2020, 22:46
Ahoj,
proč zrovna číslo 5? Co pro tebe znamená?
Díky moc.

Odpověď:
Ahoj, číslo 5 prošlo víceméně se mnou celou hokejovou kariéru. Toto číslo jsem jako malý kluk vyfasoval od trenéra.
Filip 17. 10. 2020, 23:44
Ahoj kapitáne,
co říkáš na vládní opatření? Zasáhlo vás to hodně?
Díky.

Odpověď:
Ahoj, je to fakt, který bohužel neovlivníme. Doufám, že vládní opatření v dohledné době se začnou dělat méně chaoticky a více systematicky.
Annie 17. 10. 2020, 23:56
Ahoj,
jak bys hodnotil fanoušky a fandění na zápasech (v době kdy se ještě hrálo a mohlo se na stadion), popřípadě atmosféru? Poslouchají vaše rady mladší spoluhráči?
Díky za odpovědi.

Odpověď:
Ahoj, atmosféra na zimáku mě mile překvapila. Kluci mi z kabiny říkali, že v minulé sezóně nechodilo tolik lidí. Letošní domácí zápasy byla atmosféra vždy skvělá. Nevím, zda si mé rady berou mladší hráči k srdci, ale aspoň se tak zatím tváří. (smích).

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže