HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018

Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV KAD KLA KVA LTM PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 so 24.2.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:3
52 so 24.2.2018 K. Vary Kadaň 5:2
52 so 24.2.2018 Kladno Prostějov 7:2
52 so 24.2.2018 Litoměřice Havířov 6:1
52 so 24.2.2018 Benátky n/J Slavia 2:5
52 so 24.2.2018 Přerov Č.Budějovice 5:3
52 so 24.2.2018 Třebíč Vsetín 1:5
 
51 st 21.2.2018 Vsetín Benátky n/J 9:1
51 st 21.2.2018 Č.Budějovice Kladno 1:4
51 st 21.2.2018 Kadaň Ústí n/L 6:4
51 st 21.2.2018 Prostějov K. Vary 1:2
51 st 21.2.2018 Havířov Přerov 6:1
51 st 21.2.2018 Frýdek-Místek Třebíč 5:4
51 st 21.2.2018 Slavia Litoměřice 2:1p
 
50 ne 18.2.2018 Přerov Slavia 3:6
50 so 17.2.2018 Kladno Havířov 3:1
50 so 17.2.2018 K. Vary Č.Budějovice 4:1
50 so 17.2.2018 Ústí n/L Prostějov 4:2
50 so 17.2.2018 Benátky n/J Litoměřice 1:4
50 so 17.2.2018 Třebíč Kadaň 4:0
50 so 17.2.2018 Vsetín Frýdek-Místek 2:1sn
 
49 st 14.2.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 8:5
49 st 14.2.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 4:1
49 st 14.2.2018 Havířov K. Vary 3:2p
49 st 14.2.2018 Kadaň Vsetín 2:5
49 st 14.2.2018 Prostějov Třebíč 4:1
49 st 14.2.2018 Slavia Kladno 1:2p
49 ne 11.2.2018 Litoměřice Přerov 4:6
 
48 so 10.2.2018 Benátky n/J Přerov 3:2
48 so 10.2.2018 Kladno Litoměřice 1:4
48 so 10.2.2018 Frýdek-Místek Kadaň 3:1
48 so 10.2.2018 Ústí n/L Havířov 2:7
48 so 10.2.2018 K. Vary Slavia 4:3
48 so 10.2.2018 Vsetín Prostějov 5:1
48 so 10.2.2018 Třebíč Č.Budějovice 2:1
 
47 st 7.2.2018 Č.Budějovice Vsetín 4:2
47 st 7.2.2018 Havířov Třebíč 3:0
47 st 7.2.2018 Prostějov Frýdek-Místek 7:2
47 st 7.2.2018 Litoměřice K. Vary 0:4
47 st 7.2.2018 Kadaň Benátky n/J 3:5
47 st 7.2.2018 Slavia Ústí n/L 3:5
47 st 7.2.2018 Přerov Kladno 2:1
 
46 so 3.2.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 4:3
46 so 3.2.2018 Kadaň Prostějov 2:3p
46 so 3.2.2018 Ústí n/L Litoměřice 3:1
46 so 3.2.2018 Třebíč Slavia 2:0
46 so 3.2.2018 K. Vary Přerov 2:1sn
46 so 3.2.2018 Vsetín Havířov 3:4p
46 so 3.2.2018 Benátky n/J Kladno 2:7
 
45 pá 2.2.2018 Ústí n/L Přerov 1:2sn
45 st 31.1.2018 Č.Budějovice Kadaň 8:1
45 st 31.1.2018 Prostějov Benátky n/J 6:0
45 st 31.1.2018 Litoměřice Třebíč 4:2
45 st 31.1.2018 Slavia Vsetín 5:4
45 st 31.1.2018 Kladno K. Vary 0:4
45 st 31.1.2018 Havířov Frýdek-Místek 3:1
 
44 po 29.1.2018 Benátky n/J K. Vary 2:0
44 po 29.1.2018 Vsetín Litoměřice 2:1
44 po 29.1.2018 Třebíč Přerov 3:2
44 po 29.1.2018 Prostějov Č.Budějovice 7:2
44 po 29.1.2018 Frýdek-Místek Slavia 1:3
44 po 29.1.2018 Ústí n/L Kladno 6:0
44 po 29.1.2018 Kadaň Havířov 2:4
 
43 so 27.1.2018 Slavia Kadaň 7:1
43 so 27.1.2018 Kladno Třebíč 5:1
43 so 27.1.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 8:1
43 so 27.1.2018 K. Vary Ústí n/L 5:1
43 so 27.1.2018 Přerov Vsetín 4:3sn
43 so 27.1.2018 Havířov Prostějov 3:0
 
42 st 24.1.2018 Benátky n/J Ústí n/L 4:2
42 st 24.1.2018 Třebíč K. Vary 0:2
42 st 24.1.2018 Vsetín Kladno 1:6
42 st 24.1.2018 Č.Budějovice Havířov 3:0
42 st 24.1.2018 Frýdek-Místek Přerov 4:2
42 st 24.1.2018 Kadaň Litoměřice 3:8
42 st 24.1.2018 Prostějov Slavia 2:3sn
 
43 ne 21.1.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 3:6
 
41 so 20.1.2018 Slavia Č.Budějovice 4:3sn
41 so 20.1.2018 Kladno Frýdek-Místek 3:2p
41 so 20.1.2018 Litoměřice Prostějov 3:1
41 so 20.1.2018 Ústí n/L Třebíč 3:1
41 so 20.1.2018 K. Vary Vsetín 1:2
41 so 20.1.2018 Přerov Kadaň 3:2
41 so 20.1.2018 Havířov Benátky n/J 4:2
 
40 st 17.1.2018 Benátky n/J Třebíč 1:4
40 st 17.1.2018 Č.Budějovice Litoměřice 1:0
40 st 17.1.2018 Frýdek-Místek K. Vary 0:4
40 st 17.1.2018 Havířov Slavia 1:2
40 st 17.1.2018 Kadaň Kladno 0:5
40 st 17.1.2018 Prostějov Přerov 6:4
40 st 17.1.2018 Ústí n/L Vsetín 2:3sn
 
39 so 13.1.2018 Slavia Benátky n/J 5:0
39 so 13.1.2018 Frýdek-Místek Ústí n/L 1:3
39 so 13.1.2018 Prostějov Kladno 6:3
39 so 13.1.2018 Kadaň K. Vary 2:4
39 so 13.1.2018 Č.Budějovice Přerov 3:1
39 so 13.1.2018 Havířov Litoměřice 5:4
39 so 13.1.2018 Vsetín Třebíč 1:4
 
38 st 10.1.2018 Třebíč Frýdek-Místek 2:0
38 st 10.1.2018 K. Vary Prostějov 4:0
38 st 10.1.2018 Benátky n/J Vsetín 1:9
38 st 10.1.2018 Ústí n/L Kadaň 1:3
38 st 10.1.2018 Přerov Havířov 6:3
38 st 10.1.2018 Litoměřice Slavia 2:0
38 st 10.1.2018 Kladno Č.Budějovice 1:2
 
12 út 9.1.2018 Benátky n/J Vsetín 2:4
 
29 po 8.1.2018 Litoměřice Kadaň 5:1
 
35 ne 7.1.2018 Havířov Ústí n/L 4:2
 
37 so 6.1.2018 Slavia Přerov 1:2
37 so 6.1.2018 Frýdek-Místek Vsetín 4:0
37 so 6.1.2018 Prostějov Ústí n/L 4:3
37 so 6.1.2018 Kadaň Třebíč 3:2
37 so 6.1.2018 Litoměřice Benátky n/J 5:4
37 so 6.1.2018 Havířov Kladno 2:1
37 so 6.1.2018 Č.Budějovice K. Vary 2:1sn
 
36 čt 4.1.2018 Benátky n/J Frýdek-Místek 1:3
36 čt 4.1.2018 Vsetín Kadaň 11:0
36 čt 4.1.2018 Třebíč Prostějov 4:2
36 čt 4.1.2018 K. Vary Havířov 3:1
36 čt 4.1.2018 Kladno Slavia 7:2
36 čt 4.1.2018 Ústí n/L Č.Budějovice 1:4
36 čt 4.1.2018 Přerov Litoměřice 8:3
 
35 pá 29.12.2017 Slavia K. Vary 2:1sn
35 pá 29.12.2017 Č.Budějovice Třebíč 2:1
35 pá 29.12.2017 Prostějov Vsetín 1:4
35 pá 29.12.2017 Litoměřice Kladno 1:8
35 pá 29.12.2017 Přerov Benátky n/J 4:3
 
34 st 27.12.2017 Vsetín Č.Budějovice 3:1
34 st 27.12.2017 Benátky n/J Kadaň 7:3
34 st 27.12.2017 K. Vary Litoměřice 2:1p
34 st 27.12.2017 Třebíč Havířov 3:2
34 st 27.12.2017 Frýdek-Místek Prostějov 2:5
34 st 27.12.2017 Ústí n/L Slavia 2:5
 
33 pá 22.12.2017 Slavia Třebíč 4:1
33 pá 22.12.2017 Č.Budějovice Frýdek-Místek 4:1
33 pá 22.12.2017 Kladno Benátky n/J 9:3
33 pá 22.12.2017 Ústí n/L Litoměřice 4:1
33 pá 22.12.2017 Přerov K. Vary 1:6
33 pá 22.12.2017 Prostějov Kadaň 2:1sn
33 pá 22.12.2017 Havířov Vsetín 2:3sn
 
32 st 20.12.2017 Benátky n/J Prostějov 4:6
32 st 20.12.2017 Vsetín Slavia 2:4
32 st 20.12.2017 Třebíč Litoměřice 4:2
32 st 20.12.2017 Ústí n/L Přerov 3:1
32 st 20.12.2017 Frýdek-Místek Havířov 2:3p
32 st 20.12.2017 Kadaň Č.Budějovice 1:3
32 st 20.12.2017 Kladno K. Vary 3:2sn
 
31 po 18.12.2017 Benátky n/J K. Vary 0:6
31 po 18.12.2017 Č.Budějovice Prostějov 1:4
31 po 18.12.2017 Přerov Třebíč 4:0
31 po 18.12.2017 Kladno Ústí n/L 5:2
31 po 18.12.2017 Havířov Kadaň 3:2
31 ne 17.12.2017 Slavia Frýdek-Místek 5:4sn
 
34 ne 10.12.2017 Kladno Přerov 2:3
 
30 so 9.12.2017 Benátky n/J Č.Budějovice 0:5
30 so 9.12.2017 Kadaň Slavia 3:2p
30 so 9.12.2017 Ústí n/L K. Vary 1:3
30 so 9.12.2017 Prostějov Havířov 3:2p
30 so 9.12.2017 Třebíč Kladno 4:3p
30 so 9.12.2017 Vsetín Přerov 3:4
 
29 st 6.12.2017 Č.Budějovice Havířov 1:0
29 st 6.12.2017 K. Vary Třebíč 2:3sn
29 st 6.12.2017 Ústí n/L Benátky n/J 6:2
29 st 6.12.2017 Kladno Vsetín 4:2
29 st 6.12.2017 Slavia Prostějov 1:2
29 út 5.12.2017 Přerov Frýdek-Místek 3:1
 
30 ne 3.12.2017 Frýdek-Místek Litoměřice 3:1
 
28 so 2.12.2017 Frýdek-Místek Kladno 1:2
28 so 2.12.2017 Benátky n/J Havířov 1:2
28 so 2.12.2017 Prostějov Litoměřice 3:1
28 so 2.12.2017 Č.Budějovice Slavia 4:2
28 so 2.12.2017 Kadaň Přerov 1:2
28 so 2.12.2017 Vsetín K. Vary 3:2
28 so 2.12.2017 Třebíč Ústí n/L 4:3sn
 
27 st 29.11.2017 Třebíč Benátky n/J 3:1
27 st 29.11.2017 K. Vary Frýdek-Místek 4:1
27 st 29.11.2017 Č.Budějovice Litoměřice 3:1
27 st 29.11.2017 Ústí n/L Vsetín 1:4
27 st 29.11.2017 Kladno Kadaň 3:1
27 st 29.11.2017 Přerov Prostějov 4:1
 
31 út 28.11.2017 Litoměřice Vsetín 3:6
 
35 ne 26.11.2017 Kadaň Frýdek-Místek 1:3
 
27 ne 26.11.2017 Slavia Havířov 4:3
 
26 so 25.11.2017 Benátky n/J Slavia 1:4
26 so 25.11.2017 Kladno Prostějov 6:1
26 so 25.11.2017 Ústí n/L Frýdek-Místek 5:4
26 so 25.11.2017 K. Vary Kadaň 4:1
26 so 25.11.2017 Litoměřice Havířov 4:1
26 so 25.11.2017 Třebíč Vsetín 2:0
26 so 25.11.2017 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
 
25 st 22.11.2017 Č.Budějovice Kladno 3:0
25 st 22.11.2017 Vsetín Benátky n/J 5:1
25 st 22.11.2017 Frýdek-Místek Třebíč 1:4
25 st 22.11.2017 Prostějov K. Vary 4:2
25 st 22.11.2017 Slavia Litoměřice 3:0
25 st 22.11.2017 Kadaň Ústí n/L 4:2
25 st 22.11.2017 Havířov Přerov 4:5
 
24 po 20.11.2017 Benátky n/J Litoměřice 1:2
24 po 20.11.2017 Třebíč Kadaň 4:2
24 po 20.11.2017 K. Vary Č.Budějovice 2:3
24 po 20.11.2017 Vsetín Frýdek-Místek 5:6sn
24 po 20.11.2017 Ústí n/L Prostějov 1:9
24 po 20.11.2017 Přerov Slavia 2:3
24 ne 19.11.2017 Kladno Havířov 1:5
 
23 so 18.11.2017 Slavia Kladno 4:2
23 so 18.11.2017 Prostějov Třebíč 9:0
23 so 18.11.2017 Frýdek-Místek Benátky n/J 6:3
23 so 18.11.2017 Kadaň Vsetín 0:4
23 so 18.11.2017 Č.Budějovice Ústí n/L 7:1
23 pá 17.11.2017 K. Vary Havířov 6:4
23 pá 17.11.2017 Litoměřice Přerov 4:2
 
22 čt 16.11.2017 Benátky n/J Přerov 4:5sn
22 čt 16.11.2017 Ústí n/L Havířov 0:2
22 st 15.11.2017 K. Vary Slavia 6:2
22 st 15.11.2017 Třebíč Č.Budějovice 2:1p
22 st 15.11.2017 Vsetín Prostějov 5:4sn
22 st 15.11.2017 Kladno Litoměřice 3:0
22 st 15.11.2017 Frýdek-Místek Kadaň 4:5sn
 
11 ne 5.11.2017 Havířov Kladno 1:4
 
21 so 4.11.2017 Slavia Ústí n/L 8:1
21 so 4.11.2017 Kadaň Benátky n/J 2:4
21 so 4.11.2017 Prostějov Frýdek-Místek 3:2p
21 so 4.11.2017 Č.Budějovice Vsetín 8:0
21 so 4.11.2017 Litoměřice K. Vary 2:1
21 so 4.11.2017 Přerov Kladno 4:3
21 so 4.11.2017 Havířov Třebíč 0:1
 
20 st 1.11.2017 Benátky n/J Kladno 2:5
20 st 1.11.2017 Třebíč Slavia 2:0
20 st 1.11.2017 Vsetín Havířov 0:3
20 st 1.11.2017 K. Vary Přerov 4:2
20 st 1.11.2017 Litoměřice Ústí n/L 1:3
20 st 1.11.2017 Frýdek-Místek Č.Budějovice 3:1
20 st 1.11.2017 Kadaň Prostějov 2:4
 
19 po 30.10.2017 Č.Budějovice Kadaň 6:3
19 po 30.10.2017 K. Vary Kladno 3:2
19 po 30.10.2017 Prostějov Benátky n/J 7:2
19 po 30.10.2017 Litoměřice Třebíč 4:3
19 po 30.10.2017 Havířov Frýdek-Místek 3:1
19 po 30.10.2017 Přerov Ústí n/L 3:1
19 po 30.10.2017 Slavia Vsetín 2:3sn
 
18 so 28.10.2017 K. Vary Benátky n/J 8:2
18 so 28.10.2017 Frýdek-Místek Slavia 1:2
18 so 28.10.2017 Prostějov Č.Budějovice 2:3p
18 so 28.10.2017 Ústí n/L Kladno 3:4sn
18 so 28.10.2017 Třebíč Přerov 3:1
18 so 28.10.2017 Vsetín Litoměřice 2:1sn
18 pá 27.10.2017 Kadaň Havířov 3:2
 
17 st 25.10.2017 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
17 st 25.10.2017 K. Vary Ústí n/L 2:3
17 st 25.10.2017 Kladno Třebíč 2:1
17 st 25.10.2017 Havířov Prostějov 2:5
17 st 25.10.2017 Slavia Kadaň 7:1
17 st 25.10.2017 Litoměřice Frýdek-Místek 6:4
17 st 25.10.2017 Přerov Vsetín 2:1
 
16 so 21.10.2017 Frýdek-Místek Přerov 3:1
16 so 21.10.2017 Prostějov Slavia 0:1
16 so 21.10.2017 Benátky n/J Ústí n/L 4:6
16 so 21.10.2017 Kadaň Litoměřice 3:4
16 so 21.10.2017 Vsetín Kladno 5:1
16 so 21.10.2017 Třebíč K. Vary 2:3p
16 so 21.10.2017 Havířov Č.Budějovice 4:1
 
15 st 18.10.2017 K. Vary Vsetín 3:0
15 st 18.10.2017 Ústí n/L Třebíč 3:2
15 st 18.10.2017 Slavia Č.Budějovice 2:1
15 st 18.10.2017 Litoměřice Prostějov 2:3p
15 st 18.10.2017 Přerov Kadaň 2:1
15 st 18.10.2017 Havířov Benátky n/J 3:2
15 st 18.10.2017 Kladno Frýdek-Místek 4:1
 
14 po 16.10.2017 Benátky n/J Třebíč 6:4
14 po 16.10.2017 Kadaň Kladno 2:3
14 po 16.10.2017 Prostějov Přerov 1:2
14 po 16.10.2017 Litoměřice Č.Budějovice 2:3
14 po 16.10.2017 Havířov Slavia 2:0
14 po 16.10.2017 Frýdek-Místek K. Vary 1:0p
14 ne 15.10.2017 Vsetín Ústí n/L 7:2
 
13 so 14.10.2017 Kadaň K. Vary 3:5
13 so 14.10.2017 Prostějov Kladno 3:2p
13 so 14.10.2017 Č.Budějovice Přerov 3:0
13 so 14.10.2017 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:5sn
13 so 14.10.2017 Havířov Litoměřice 2:1p
13 so 14.10.2017 Slavia Benátky n/J 3:0
13 so 14.10.2017 Vsetín Třebíč 1:3
 
12 st 11.10.2017 Ústí n/L Kadaň 9:2
12 st 11.10.2017 K. Vary Prostějov 6:3
12 st 11.10.2017 Třebíč Frýdek-Místek 4:0
12 st 11.10.2017 Kladno Č.Budějovice 4:2
12 st 11.10.2017 Litoměřice Slavia 4:3p
12 st 11.10.2017 Přerov Havířov 2:3sn
 
11 po 9.10.2017 Č.Budějovice K. Vary 2:1
11 po 9.10.2017 Kadaň Třebíč 3:2
11 po 9.10.2017 Prostějov Ústí n/L 3:2p
11 po 9.10.2017 Litoměřice Benátky n/J 1:3
11 po 9.10.2017 Slavia Přerov 2:0
11 po 9.10.2017 Frýdek-Místek Vsetín 4:3
 
10 so 7.10.2017 Kladno Slavia 2:0
10 so 7.10.2017 Přerov Litoměřice 0:2
10 so 7.10.2017 Ústí n/L Č.Budějovice 2:0
10 so 7.10.2017 Benátky n/J Frýdek-Místek 2:3p
10 so 7.10.2017 Vsetín Kadaň 2:1
10 so 7.10.2017 Třebíč Prostějov 1:3
10 so 7.10.2017 Havířov K. Vary 0:1sn
 
9 st 4.10.2017 Č.Budějovice Třebíč 2:1p
9 st 4.10.2017 Slavia K. Vary 1:5
9 st 4.10.2017 Prostějov Vsetín 5:4
9 st 4.10.2017 Havířov Ústí n/L 4:8
9 st 4.10.2017 Litoměřice Kladno 1:2sn
9 st 4.10.2017 Přerov Benátky n/J 2:1sn
 
8 so 30.9.2017 K. Vary Litoměřice 3:0
8 so 30.9.2017 Kladno Přerov 3:4sn
8 so 30.9.2017 Benátky n/J Kadaň 3:5
8 so 30.9.2017 Frýdek-Místek Prostějov 4:1
8 so 30.9.2017 Vsetín Č.Budějovice 1:4
8 so 30.9.2017 Třebíč Havířov 4:2
8 so 30.9.2017 Ústí n/L Slavia 1:2
 
7 st 27.9.2017 Č.Budějovice Frýdek-Místek 1:0p
7 st 27.9.2017 Kladno Benátky n/J 5:3
7 st 27.9.2017 Slavia Třebíč 2:3
7 st 27.9.2017 Prostějov Kadaň 5:1
7 st 27.9.2017 Přerov K. Vary 1:0
7 st 27.9.2017 Havířov Vsetín 3:4p
7 st 27.9.2017 Litoměřice Ústí n/L 3:2sn
 
6 po 25.9.2017 Benátky n/J Prostějov 4:2
6 po 25.9.2017 Vsetín Slavia 2:5
6 po 25.9.2017 K. Vary Kladno 6:2
6 po 25.9.2017 Třebíč Litoměřice 2:3
6 po 25.9.2017 Kadaň Č.Budějovice 1:2
6 po 25.9.2017 Přerov Ústí n/L 7:4
6 po 25.9.2017 Frýdek-Místek Havířov 2:3
 
5 so 23.9.2017 Kladno Ústí n/L 2:1p
5 so 23.9.2017 Přerov Třebíč 2:4
5 so 23.9.2017 Č.Budějovice Prostějov 5:3
5 so 23.9.2017 Litoměřice Vsetín 4:3p
5 so 23.9.2017 K. Vary Benátky n/J 8:1
5 so 23.9.2017 Slavia Frýdek-Místek 0:2
5 so 23.9.2017 Havířov Kadaň 4:1
 
4 st 20.9.2017 Benátky n/J Č.Budějovice 3:0
4 st 20.9.2017 Vsetín Přerov 1:3
4 st 20.9.2017 Třebíč Kladno 3:2p
4 st 20.9.2017 Kadaň Slavia 3:6
4 st 20.9.2017 Frýdek-Místek Litoměřice 5:3
4 st 20.9.2017 Prostějov Havířov 3:1
4 po 18.9.2017 Ústí n/L K. Vary 2:3p
 
3 so 16.9.2017 Kladno Vsetín 7:1
3 so 16.9.2017 K. Vary Třebíč 5:1
3 so 16.9.2017 Litoměřice Kadaň 6:3
3 so 16.9.2017 Přerov Frýdek-Místek 1:3
3 so 16.9.2017 Ústí n/L Benátky n/J 3:2p
3 so 16.9.2017 Slavia Prostějov 0:3
3 so 16.9.2017 Havířov Č.Budějovice 3:2
 
2 st 13.9.2017 Č.Budějovice Slavia 5:1
2 st 13.9.2017 Třebíč Ústí n/L 3:6
2 st 13.9.2017 Vsetín K. Vary 3:2p
2 st 13.9.2017 Frýdek-Místek Kladno 0:3
2 st 13.9.2017 Prostějov Litoměřice 1:4
2 st 13.9.2017 Kadaň Přerov 1:9
2 st 13.9.2017 Benátky n/J Havířov 5:4sn
 
9 ne 10.9.2017 Kadaň Frýdek-Místek 3:4
 
1 so 9.9.2017 Vsetín Ústí n/L 5:2
1 so 9.9.2017 Kladno Kadaň 3:2
1 so 9.9.2017 Litoměřice Č.Budějovice 2:5
1 so 9.9.2017 Přerov Prostějov 2:0
1 so 9.9.2017 K. Vary Frýdek-Místek 2:1p
1 so 9.9.2017 Třebíč Benátky n/J 1:3
1 so 9.9.2017 Slavia Havířov 5:1

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:03x
1:0pp2x
2:011x
2:112x
2:1pp7x
2:1sn7x
3:011x
3:122x
3:214x
3:2pp10x
3:2sn3x
4:05x
4:114x
4:220x
4:38x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:01x
5:110x
5:24x
5:34x
5:46x
5:4sn3x
6:02x
6:13x
6:23x
6:36x
6:45x
6:5sn1x
7:14x
7:26x
7:31x
7:41x
8:01x
8:14x
8:21x
8:31x
8:51x
9:01x
9:11x
9:21x
9:31x
11:01x
0:12x
0:1sn1x
0:24x
0:33x
0:44x
0:52x
0:61x
1:214x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:315x
1:414x
1:53x
1:62x
1:81x
1:93x
2:39x
2:3pp7x
2:3sn6x
2:47x
2:58x
2:72x
3:43x
3:4pp2x
3:4sn2x
3:54x
3:65x
3:81x
4:51x
4:5sn2x
4:63x
4:81x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 
 
Aktuálně na webu

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

Slovan zahájí sezónu doma s Třebíčí

Jako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv