Mládež

V Povrlech se odehrál Winter Classic turnaj

Povrly - V sobotu 17.2.2024 se v nedalekých Povrlech odehrál za účasti dvou týmů Slovanu, Liberce a Děčína turnaj pod širým nebem. Vítězství v tomto speciálním turnaji slavil tým Liberce. Na druhém místě skončil Děčín a na třetím a čtvrtém místě skončily celky Slovanu. Všem zúčastněným děkujeme za mimořádný zážitek a sportovní výkony. Velké poděkovaní patří také Krajské zdravotní a jejímu oddělení sportovni medicíny Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem, která byla partnerem turnaje.

Junioři zakončili základní část. Čeká je skupina o umístění

Juniorský tým Slovanu má za sebou první část soutěže. V dlouhodobé základní části nakonec uzmul v tabulce třetí místo a o tři body mu tak utekl postup do nadstavbové fáze, který vybojovaly konkurenční celky z Mostu a Litoměřic. Na Ústecké tedy nyní čeká skupina o umístění.

Winter classic turnaj v Povrlech

V sobotu 17.2.2024 se odehraje v nedalekých Povrlech mládežnický Winter Classic turnaj ročníků 2016 a mladších. Turnaje se zúčastní celkem dva týmy Slovanu, Liberec a Děčín. Hrát se bude systémem každý s každým.

Veronika Hujová získala v anketě Sportovec Ústecka 2.místo

Ústí nad Labem - Hráčka HC Slovan Ústí nad Labem Veronika Hujová získala v anketě Sportovec Ústecka 2023 v kategorii mládež 2.místo. Za celý klub Verče moc gratulujeme.

Slovan má dva zástupce na MČR U15

Od pondělka 22. do čtvrtka 25. ledna probíhá ve Zlíně a Lhotě u Vsetína mládežnické mistrovství krajských výběrů. Jedná se o tradiční turnaj Českého hokeje, ve kterém se proti sobě utkají výběry všech čtrnácti krajů v rámci kategorie U15. V týmu Ústeckého kraje působí také dva hráči Slovanu Ústí nad Labem. Obránci Viktor Dvořák a Matěj Loukota.

Medailistka Veronika Hujová navštívila trénink základny

Ústí nad Labem - Držitelka stříbrné medaile z MS U18 a naše svěřenkyně Veronika Hujová přijala gratulace od vedení klubu mládeže a zapojila se do tréninku nejmenších hokejistů. Nechyběla ani autogramiáda a možnost vyfotit se s Verčou a medailí.

V Ústí nad Labem proběhla akce Pojď hrát hokej

Ú s t í n/L. - V úterý 16.1.2024 se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“. Tuto náborovou akci zajišťuje Český svaz ledního hokeje v rámci projektu „Týden hokeje“, který se tento týden koná po celé České republice. V Ústí nad Labem se na ledě sešlo 33 malých účastníků a vyzkoušeli si první krůčky na bruslích.

Přijďte v úterý 16.1. na zimní stadión na akci Týden hokeje

V úterý 16.1.2024 v 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Slovan Ústí nad Labem ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese drobný hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže