Mládež

Z8: Poslední utkání základní části skončilo kontumací pro Slovan

Ú s t í n/L. - K závěrečnému utkání základní části měli na ústecký led přijet hokejisté Děčína. Utkání se však nakonec neodehrálo a Slovan bere po kontumaci tři body.

Dorost: Slovan vstoupil do skupiny O postup vítězně

Karlovy Vary - Ústečtí hokejisté mají za sebou úvodní zápas skupiny O postup. V Karlových Varech nastoupili proti Energii "B". Slovan v zápase prohrával, ale dokázal skóre otočit a nakonec se radoval z výhry 7:4. Severočechům vyšla druhá třetina, kterou vyhráli 5:1.

Z9: Slovan porazil Louny

Louny - Žáci ústecké deváté třídy dokázali v zářijovém zápase vysoko porazit Louny. V souboji svou Slovanů se z vítězství radoval ten z Ústí nad Labem, soupeře porazil 15:4

Veronika Hujová na reprezentačním kempu U16

Na další reprezentační akci se představila i odchovankyně Slovanu Veronika Hujová. Akce se konala v Klášterci nad Ohří. Naše mladá hráčka si v reprezentačním dresu zahrála své první zápasy za Český národní tým. Původním soupeřem měl být tým Švýcarek, ale ten z důvodu covidové situace do Čech nepřicestoval. Děvčata nakonec odehrály zápasy s dorostenci Klášterce a Chomutova.

Z9: Slovan prohrál s Karlovými Vary

Ú s t í n/L. - Žáci deváté třídy zápas s Karlovými Vary prohráli. Na svého soupeře nestačili 3:5. Za žlutomodré se trefili dvakrát Hendrych a jednu branku vstřelil Kváš.

Z9: Slovan neudržel dvoubrankový náskok a padl

Ú s t í n/L. - Slovan si v zápase proti Litvínovu vypracoval dvoubrankové vedení, které nedokázal udržet a ve třetí třetině o výhru přišel. V severočeském derby se radovali hokejisté Litvínova z výhry 4:2.

Z9: Slovan vstřelil Lounům 9 branek

Ú s t í n/L. - Žáci deváté třídy dokázali v dalším zápase vyhrát. S Louny si poradili 9:1. Ústí vyhrálo i díky čtyřem gólům Robina Šustíka.

Z7: Tři body vezou mladíci z Kadaně

Kadaň - K druhému utkání ve dvou dnech cestovali sedmáci do Kadaně, kde sehráli se soupeřem napínavou bitvu, která nepřinesla moc branek. Ústečtí byli vždy o branku napřed, díky dvěma zásahům Jiroty. Pět minut před koncem se o vítězný gól postaral Loukota.