Mládež

Kropáčkův memoriál již tento víkend

Ústí nad Labem - V Ústí nad Labem se odehraje v termínu 9.9. - 10. 9. 2023 tradiční Kropáčkův memoriál. Turnaje mladších žáků se zúčastní kromě domácího Slovanu kluby Kolína, Litvínova, Kladna, Letňan a Kobry Praha.

Zhodnocení HSM 2023

Ústí nad Labem - V Ústí nad Labem proběhlo pod hlavičkou HC Slovan Ústí nad Labem tradiční hokejové soustředění mládeže v týdnu od 7.8.2023 do 12.8.2023. Jednalo se již o 8. ročník HSM, v rozhovoru přinášíme pohled organizátora Lukáše Zahradníka.

Mladí hokejisté absolvovali příměstské soustředění mládeže

Ústí nad Labem - V týdnu 21.8.-24.8. proběhlo v Ústí nad Labem příměstské soustředění ročníků 2015 a 2016, tedy druhé a třetí hokejové třídy.

Čtvrťáci přivezli z pražského turnaje zlaté medaile

Praha - Čtvrtá třída se o uplynulém víkendu zúčastnila turnaje Primátora hlavního města Prahy. Hráči Slovanu postupně porazili Motor České Budějovice, Neratovice, Letce z Letňan, Hvězdu Praha a Karlovy Vary a po zásluze obhájili zlaté medaile z loňského ročníku.

Nábor malých hokejistů a hokejistek ročníku 2016 a mladších

Rád se hýbeš? Chceš poznat nové kámoše? Doraž na první trénink v sobotu 2.9., který začne v 8:30 hod na zimním stadiónu v Ústí nad Labem a přidej se k našim nejmenším dětem. Rádi uvítáme do kolektivu i nové tváře, které zatím nemají s hokejem zkušenosti. Na tréninky, které se budou konat od září do dubna, mohou přijít kluci i holky ve věku 3-8 let. Na první trénink postačí brusle, rukavice a helma (hokejová, lyžařská). Výstroj si u nás sportovci mohou i zcela zdarma zapůjčit. V případě potřeby zapůjčení věcí přijď s časovým předstihem v 8:00 hod. Tréninky jsou vedeny převážně hraním různých her a zábavnou formou. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte telefonicky hlavního trenéra základny Václava Drahoráda na 725093129 nebo šéftrenéra mládeže Michala Kváše na 777158233. Těšíme se na všechny sportovce.

4. třída získala na domácím turnaji stříbrné medaile

Ústí nad Labem - 4. třída o víkendu uspořádala domácí mezinárodní turnaj Slovan Cup, kterého se zúčastnili soupeři zvučných jmen jako jsou Sparta Praha, Wolves Plzeň, pražští Letci z Letňan, EHC Lausitzer Füchse z Weiswaseru a dva domácí týmy. Domácí tým modrých nakonec ve velice silné konkurenci získal stříbrné medaile, když bodově nestačil pouze na Letce z Letňan. Bronzové medaile brali plzeňští Wolves.

Mládežníci Slovanu absolvovali soustředění v Doksech

Na začátku nové sezóny, mládež Slovanu v termínu od 13.8. do 19.8. absolvovala tréninkové dávky v rekreačním a sportovním středisku Termit 25 v Doksech. Hráči 5.,6.,8. a 9. třídy kromě tréninkových dávek prožili mnoho parádních nezapomenutelných zážitků.

Junioři Slovanu znají svůj plán přípravy

Ústí nad Labem - Junioři Slovanu znají již plán přípravy před novou sezonou Regionální ligy juniorů 2023/2024. První přípravné utkání odehraje naše nejstarší mládežnická kategorie ve středu 16.8.2023 na domácím ledě proti Hvězdě Praha.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže