Mládež

Hráčky Slovanu úspěšně reprezentovaly a vezou domů zlaté medaile

Rakousko, Spittal an der Drau - Naše Veroniky, které oblékají dres HC Slovan Ústí nad Labem v 9. třídě, Hujová společně s Ortovou získaly na Evropském olympijském festivalu zlaté medaile! Byly součástí týmu reprezentace žen U16, která si ve finále poradila se Slovenskem v poměru 4:1. Na vítězství se navíc Veronika Hujová blýskla přesnou trefou. Holky, moc gratulujeme.

Brankářka Slovanu Veronika Ortová obléká dres národního týmu

Rakousko, Spittal an der Drau - Brankářka Veronika Ortová chytá ve Slovanu za 9. třídu. Nyní si tato mladá brankářka vysloužila nominaci do reprezentace a má možnost obléct dres nejcennější, tedy dres národního týmu. Veronika Ortová obdržela pozvánku na Evropský olympijský festival mládeže v Rakousku, kde působí ženský národní tým U16. Jaké jsou dojmy Veroniky z právě probíhající akce a jak moc si váží šance reprezentovat Českou republiku? To se dočtete v našem rozhovoru.

Mistrovství světa U18 byla super akce a velká zkušenost, říká obránkyně Slovanu Veronika Hujová

Rakousko, Spittal an der Drau - Veronika Hujová obléká ve Slovanu dres 9. třídy. Nedávno se však vrátila z ženského MS U18, kde startovala vůbec poprvé v kariéře. Aktuálně obléká český národní dres znovu. Obránkyně Slovanu reprezentuje Českou republiku na aktuálně probíhajícím Evropském olympijském festivalu mládeže v Rakousku. S jakými dojmy přijela ze svého prvního mistrovství světa a jak si užívá další akci národního týmu? To si můžete přečíst v našem rozhovoru.

9. třída: Trenér Lukáš Místecký hodnotí dosavadní část sezony

Ústí nad Labem - Lukáš Místecký trénuje ve Slovanu dorostence, 9. třídu a 3. třídu. Krom toho má v rámci Slovanu také na starost projekt Pojď hrát hokej. V aktuálním rozhovoru se zaměříme na 9. třídu. Jak se jí daří, jaké talenty má Slovan v poslední žákovské kategorii?

Junioři Slovanu postoupili do nadstavby a porvou se o postup do ligy juniorů

Ústí nad Labem - Junioři Slovanu vyhráli svou skupinu Krajské ligy juniorů s 54 body. Závěr skupiny se jim vydařil, když vyhráli všech posledních osm utkání. Mají tak právo startovat v nadstavbové skupině, kde se utkají s Kláštercem nad Ohří, Letňany, Kralupy n.V., Hvězdou Praha a Ostrovem o jedno postupové místo do závěrečného play-off o postup do Ligy juniorů. Nadstavbová část se hraje dvoukolovým systémem doma/venku. Slovan odstartuje nadstavbu tuto neděli 22.01.2023 domácím soubojem s Kralupy n.V.

Mládežníci 3. třídy obsadili na Centropol cupu 4.místo

26. 12. 2022 se na zimním stadiónu v Ústí nad Labem uskutečnil vánoční turnaj CENTROPOL CUP 2022. Turnaje se zúčastnily týmy zvučných jmen. HC Sparta Praha, HC Bílí Tygři Liberec, HC Motor České Budějovice, HC Wolves Pilsen, HC Letci Letňany, HC Huskies Teplice, HC Slovan Louny a domácí HC Slovan Ústí nad Labem. Zápasy byly velmi vyrovnané a až do posledního zápasu se neznalo konečné pořadí. Prvenství si nakonec zajistili mládežníci z HC Wolves Pilsen, kteří v posledním zápase přetlačili domácí HC Slovan Ústí nad Labem, který po součtu bodů skončil na konečném 4. místě. Druhá Sparta Praha a třetí Bílí Tygři čekali, jak právě tento duel dopadne.

Mládežníci Slovanu obsadili 3.místo na Memoriálu J.Volkeho

Ústí nad Labem - Dne 30.12. 2022 se uskutečnil novoroční memoriál Jaroslava Volkeho v Ústí nad Labem, kterého se účastnili mládežníci 7. tříd. HC Slovan Ústí nad Labem změřil síly s týmy HC Verva Litvínov (2:0, 1:3); HC Letci Letňany (1:2, 0:4); HC Slovan Louny (3:0, 3:1); HC Rytíři Kladno (2:1, 0:2). V konečném pořadí obsadili mládežnici ústeckého Slovanu 3. místo se ziskem 12 bodů. Vítězem turnaje se stal tým HC Rytíři Kladno. "Jsem rád, že se mi společně s rodiči podařilo zorganizovat bezproblémový chod dalšího memoriálu Jaroslava Volkeho, který kladně hodnotili zástupci zúčastněných týmů. Po boji jsme obsadili třetí místo, ale jako jediní jsme porazili v jedné bodované části pozdějšího vítěze tým Kladna, za což bych chtěl poděkovat svým svěřencům", uvedl trenér Radek Ptáček.

Memoriál Jaroslava Volkeho v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - I letos proběhne v Ústí nad Labem Novoroční turnaj starších žáků „B“, tedy hráčů narozených v roce 2010 a mladších. Memoriál Jaroslava Volkeho v ledním hokeji se usktuteční 30. 12. 2022. Turnaje se zúčastní celkem pět mužstev, včetně domácího Slovanu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže