Mládež - Dorost

Dorost: Slovan porazil Pilsen Wolves

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali v domácím prostředí porazit tým Pilsen Wolves 6:0. Dva góly vstřelil za Ústí Matyáš Čaloun, brankář Lukáš Balík pochytal všechny střely soupeře a v zápase neinkasoval.

Dorost: Slovan vyhrál na nájezdy v Rokycanech

Rokycany - Dorostenci Slovanu odehráli první zápas v novém roce na půdě soupeře. V Rokycanech si během první třetiny vypracovali dvoubrankové vedení, o které během jedné minuty přišly. Utkáno dospělo do nájezdů. Ústecký brankář kryl tři pokusy soupeře, za Slovan se trefli Matyáš Kincl a Matěj Pengl.

V Povrlech se uskutečnil Winter Classic Game 2021

Ve středu 29.12.2021 proběhnul na otevřeném kluzišti v Povrlech Winter Classic Game 2021, který pořádal klub HC Slovan Ústí nad Labem spolek za účasti domácích hráčů Slovanu Ústí a dvou extraligových týmů : BK Mladá Boleslav (ročník 2008) a Rytířů Kladno (kategorie dorostu).

Winter Classic Game 2021

Ve středu 29.12. proběhne Winter Classic Game 2021 na ledové ploše pod otevřeným nebem v Povrlech. V rámci této akce proběhnou dvě utkání. V úvodním duelu se střetnou týmy HC Slovan Ústí nad Labem a BK Mladá Boleslav (ročníků 2008). Ve druhém utkání změří síly dorostenci Slovanu Ústí nad Labem proti Rytířům Kladno. Přijďte podpořit nejenom naše hokejisty, ale i tuto výjimečnou událost. Tuto akci pořádá HC Slovan Ústí nad Labem ve spolupráci s firmou Metrostav.

Dorost: Slovan nestačil na Karlovy Vary "B"

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci na svém ledě hostili Karlovy Vary. Slovan svému soupeři podlehl těsně 3:4, za domácí se dvakrát prosadil kapitán Matyáš Kincl. Na body to však nestačilo.

Dorost: Vondráčkův hattrick pomohl k výhře nad Děčínem

Děčín - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát další zápas. V Děčíně porazili domácí tým 6:1. Žlutomodrým pomohl k zisku tří bodů hattrickem Vojtěch Vondráček.

Dorost: Slovan vstřelil Rokycanům 13 branek

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci vyhráli domácí zápas. Na svém ledě dokázali přehrát Rokycany 13:2. Slovan si do tabulky nadstavbové části připisuje další body.

Dorost: Slovan vstřelil mostu 10 branek

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali v severočeském derby jednoznačně porazit Most. Na domácí půdě vstřelili deset branek a svého soupeře přehráli 10:2. Čtyři góly zaznamenal Matyáš Čaloun.