Mládež - Junioři

Junioři: Dvě branky na přerovské Zubry nestačily

Ú s t í n/L. - V rámci třicátého sedmého kola Ligy juniorů přivítali ústečtí junioři na svém ledě soupeře z Přerova. Ten se dvakrát trefil ve čtrnácté minutě a ovládl první třetinu. Druhá perioda branku nepřinesla, v té třetí Macek snížil, hosté ovšem zase odskočili a na konečných 2:5 už pouze korigoval Gašpar.

Junioři: Nájezdy zvládl lépe Písek, hattrick Gašpara nestačil

Ú s t í n/L. - V rámci třicátého čtvrtého kola přivítali ústečtí junioři na svém ledě soupeře z Písku. Vyrovnané utkání bohaté na góly nakonec dospělo do samostatných nájezdů, ve kterém získali bonusový bod hosté. Za Slovan si hattrick připsal Gašpar, jeden gól přidal Svoboda.

Junioři: Podlehli Chrudimi na nájezdy

Ú s t í n/L. - Ústečtí junioři přivítali na svém ledě Chrudim. V zápase třikrát vedli a dokonce i dvě minuty před koncem. Zápas šel ale nakonec až do prodloužení, kde byli úspěšnější hosté.

Junioři: Dramatickou bitvu nakonec zvládli lépe havlíčkobrodští

Havlíčkův Brod - K dalšímu utkání Ligy juniorů zajížděli ústečtí junioři na led Havlíčkova Brodu. Domácí byli vždy o krok napřed, Ústí ovšem pokaždé srovnalo stav utkání. Na poslední branku Pártla už ale žlutomodří nenašli odpověď a odjíždí tak bez bodů.

Junioři: Nevstřelili gól a z vítězství se raduje Šumperk

Ú s t í n/L. - Ústečtí junioři na svém ledě přivítali Šumperk. Slovan se chtěl dostat na vítěznou vlnu po minulé domácí prohře s Brnem, ale to se jim nepovedlo. Stejně jako v minulém zápase je ale trápila koncovka a Šumperk si odváží tři body za výhru 0:2.

Junioři: Soupeře jednoznačně přestříleli, ale tři body si odváží Brno

Ú s t í n/L. - Ústečtí mladíci přivítali na svém ledě daleké Brno. Svého soupeře sice přestříleli v poměru 46:19, ale díky špatné efektivitě si tři body odváží Brno. Jedinými střelci domácích byli Jiří Špaček a Aleš Macek.

Junioři: Čtvrtina soutěže odehrána, rozhovory s aktéry

Ú s t í n/L. – Ústečtí junioři se po dvanáctém kole Ligy juniorů drží na průběžném pátém místě ze šesti skupiny Západ. Na své soupeře mají ale dva zápasy k dobru. Skupinu zatím bezkonkurenčně vede Písek s 27 body.

Junioři: Parádní otočka nejstarší kategorie na ledě Písku

P í s e k - Nejstarší mládežnická kategorie odjela na utkání 12. kola proti IHC Písek. Do dvaadvacáté minuty pálili ostrými jen domácí, když se na tabuli objevil nepříznivý tříbrankový rozdíl. JENŽE! Svěřenci Vrby a Štěpánka to nezabalili a dokázali dokonat parádní obrat. Pod rozhodující trefu se podepsal Jiří Puczek a tři body putují do Ústí nad Labem.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže