Mládež - 6. třída

6. třída Slovanu postoupila do celorepublikové nadstavby

Ústí nad Labem - Hráči Slovanu ročník 2012 pod vedením Michala Kváše a Miloše Stibora se po základní části ve skupině umístili na druhém místě, které jim zajistilo postup do nadstavbové části. V té bude hrát 24 nejlepších celků z celé ČR. Nadstavba bude rozdělena do čtyř skupin po šesti účastnících. V základní osmičlenné skupině se před náš tým dostali pouze hráči z Děčína, naopak Slovan za sebou nechal např. týmy z Chomutova, Litvínova, či Karlových Varů.

Z6: Šesťáci podlehli Děčínu po vyrovnaném boji

Ú s t í n/L. - Šestá třída se v dalším domácím utkání utkala s Děčínem. Zápas se jim povedlo šest minut před koncem vyrovnat skóre na 3:3, ale Děčín se o minutu později trefil a bral všechny body.

Z6: Slovan v přestřelce nestačil na Teplice

Ú s t í n/L. - Ústecká šestá třída se v dalším utkání utkala s týmem Teplic. V zápase vedli už dokonce o tři branky, ale ani to na výhru nestačilo a hosté si odvezli tři body za výhru 9:10.

Z6: Šestáci nestačili na Roudnici a vysoko podlehli.

Ú s t í n/L. - Šestá třída Slovanu zajížděla na led Roudnice nad Labem. Zápas se jim vůbec nevyvedl a odvezli si z něho vysokou porážku 4:14. Střelci Slovanu byli Hluši, Kalabiška a dvakrát Adamec.

Z6: Slovan si poradil s Bílinou a veze z jeho ledu tři body

Ú s t í n/L. - Šestá třída cestovala na led Bíliny, kterou dokázala oloupit a díky výhře 5:3 si veze domů všechny tři body.

Z6: Šesťáci nestačili na Roudnici kde vysoko podlehli

Ú s t í n/L. - Slovan se utkal na ledě Roudnice nad Labem a určitě na tento nepovedený zápas budou chtít co nejrychleji zapomenout. Zápas prohráli 1:10. Jediným střelcem Slovanu byl Štěpán Steklý.

Z6: Šestá třída nadělila Teplicím desítku a přivezla si tři body

Ú s t í n/L. - Šestá třída zajížděla v dalším kole na led Teplic. Mladíci měli Teplicím co vracet, když na domácím ledě prohráli po přestřelce 9:10. Odplata se jim povedla náramně a soupeře porazili 10:6.

Z6: Šestá třída rozstřílela Litoměřice

Ú s t í n/L. - Šestá třída přivítala na svém ledě Litoměřice. Zápas byl hned od začátku v ústecké režii a skóre se zastavilo až na skóre deset. Hattrick si připsal Jakub Jirota.