Mládež - 8. třída

8. třídá Slovanu získala 2.místo na memoriálu Jandery

8. třída Slovanu pod vedením Lukáše Místeckého a Radka Ptáčka na domácím turnaji obsadila 2. místo. Již 11.ročník Janderova memoriálu, kterého se zúčastnily týmy ročníku 2008: PZ Kladno, ESC Dresden, HC Litoměřice a dva domácí týmy Slovanu (ročník 2008 a 2009). Pro ročník 2009 to byla nová zkušenost zahrát si proti o rok starším hráčům. Utkání zvládli velmi dobře a v zápasech byli vyrovnaným soupeřem. Tým Slovanu ročníku 2008 po výhrách nad HC Litoměřice, ESC Dresden a Slovanem ročníku 2009 sehráli utkání o první místo s PZ Kladno ve kterém byli po vyrovnaném průběhu šťastnější hráči Kladna. Z týmu Slovanu ročníku 2009 byl jako nejlepší brankář vyhlášen Marek Hauzner, naopak nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Michal Kváš z domácího celku ročníku 2008. Myslím si, že turnaj se organizačně povedl, byly k vidění vyrovnané zápasy. Doufám, že si všichni hráči odnesli pozitivní zážitky, sdělil redakci Lukáš Místecký, trenér domácí týmu ročníku 2008.

Z8: Slovan v posledním zápase sezóny porazil Roudnici

Ú s t í n/L. - Ústečtí osmáci nastoupili doma ke svému poslednímu utkání sezóny. Vstoupili do něj velice dobře a brzy se ujali vysokého vedení. Hosté se následně dokázali dostat na dostřel, avšak nakonec si žlutomodří své vedení pohlídali a rozloučili se se sezónou výhrou.

Z8: Slovan jede domů s prázdnou

Ú s t í n/L. - Poslední venkovní utkání části o umístění sehráli ústečtí hokejisté na ledě Litoměřic. Bohužel od začátku za svým soupeřem zaostávali a hosté se zaslouženě dostali do vedení. Slovanu se nakonec podařilo vstřelit jedinou branku, což bylo pro bodový zisk málo, jelikož utkání skončilo poměrem 5:1.

Z8: Slovan doma nedokázal bodovat

Ú s t í n/L. - Jedno z posledních utkání této sezóny sehráli hráči Slovanu doma proti Bílině. Na začátku se jednalo o vyrovnaný souboj, avšak postupem času začali hosté žlutomodrým gólově odskakovat. Ústí nakonec podlehlo doma pětibrankovým rozdílem.

Z8: Slovan venku vysoko podlehl soupeři z Děčína

Ú s t í n/L. - Další venkovní zápas části o umístění sehráli osmáci na ledě Děčína. Tento zápas se jim však vůbec nepovedl a již od samého začátku tahal Slovan za kratší konec. Nakonec z toho byla vysoká prohra a ústečtí hráči se tak domů vrátili bez bodového zisku.

Z8: Ústí si doma poradilo s Děčínem

Ú s t í n/L. - V rámci série o umístění přivítali ústečtí hokejisté na domácím ledě Děčín B. Slovan od prvních minut soupeře přehrával a nakonec si s přehledem došel pro tři body. To všechno především díky výborné produktivitě, kdy žlutomodří dokázali vsítit hned deset branek.

Z8: Slovan na domácím ledě podlehl Bílině

Ú s t í n/L. - Další domácí utkání sehrál Slovan proti bílinským Drakům. Od začátku se jednalo o vyrovnané utkání, avšak hosté zvládli skvěle obrannou fázi hry, kdy Slovanu dovolili vstřelit jedinou branku za celé utkání. Hosté naopak dokázali vstřelit hned čtyři góly v průběhu hrací doby, takže si vezou všechny body domů.

Z8: Slovan v Roudnici dotahoval marně

Ú s t í n/L. - Do venkovního utkání na ledě Roudnice nevstoupili hráči Slovanu vůbec dobře. Po první třetině totiž zaostávali už od tři branky. Další dvě třetiny byly o poznání lepší, avšak nakonec ani tato snaha nestačila, jelikož Slovan podlehl Roudnici o jednu branku.