Mládež - 8. třída

Z8: Slovan venku přehrál Děčín

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté zajížděli tento víkend na led Děčína, kde narazili na tamější B mužstvo. Slovan měl již od začátku zápas pod kontrolou a domácí jasně přehrál. Po zaznění finální sirény bylo skóre 2:7, což znamená důležité body pro ústecký celek v části o umístění.

Z8: Slovan otočil duel s Litoměřicemi

Ú s t í n/L. - Další zápas části o umístění se odehrál na ústeckém ledě, kde proti sobě nastoupily Litoměřice a Slovan. Dlouho se jednalo o vyrovnaný duel, kdy po druhé třetině dokonce hosté vedli. Domácím se však fantasticky povedla závěrečná třetina, když dokázali vstřelit pět branek a zápas otočit.

Z8: Osmáci po přestřelce nakonec podlehli Bílině

Ú s t í n/L. - Osmá třída ústeckého Slovanu v rámci prvního utkání části o umístění zajížděla na led bílinských Draků. Už od začátku bylo možné vidět spoustu branek na obou stranách. Domácí však nakonec přestřelku ovládli a Slovan tak odjíždí domů s prázdnou.

Z8: Poslední utkání základní části skončilo kontumací pro Slovan

Ú s t í n/L. - K závěrečnému utkání základní části měli na ústecký led přijet hokejisté Děčína. Utkání se však nakonec neodehrálo a Slovan bere po kontumaci tři body.

Z8: Osmá třída v dohrávce prvního kola s přehledem zvítězila

Ú s t í n/L. - Hráči osmé třídy nastoupili v dohrávce prvního kola na domácím ledě proti HC Děčín B. Domácí do zápasu vlétli jako vítr a už od úvodních minut měli navrch. Během první a druhé třetiny nakonec dokázali soupeři vstřelit devět branek a případné vyrovnání již bylo nad síly hostů.

Z8: Ústí na domácím ledě rozdrtilo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Osmáci v dalším domácím zápase hostili soupeře z Litoměřic. Již od začátku domácí hosty přehrávali a brzy bylo jasné, že se žádné drama konat nebude. Slovanu se nakonec podařilo do konce zápasu soupeři vstřelit šestnáct branek a litoměřičtí tak odjeli domů s debaklem.

Z8: Osmáci po napínavé bitvě odjíždí z Roudnice bez bodu

Ú s t í n/L. - Osmá třída nastoupila o víkendu na ledě Roudnice nad Labem. Od začátku se jednalo o atraktivní utkání, ve kterém padalo hodně branek. Domácí však lépe zvládli finální dějství, kdy dokázali strhnout vítězství na svou stranu a všechny body tak zůstávají v Roudnici.

Z8: Slovan nedokázal zastavit rozjetý Litvínov

Ú s t í n/L. - Hráči ústecké osmé třídy o víkendu zajížděli na led silného Litvínova. Domácí však nedopustili konání žádného překvapení a již od začátku v zápase dominovali. Za Slovan se nepodařilo prosadit žádnému hráči, takže zápas nakonec skončil jednoznačně 10:0.