HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Díky dobrému výkonu vstoupil starší dorost do baráže úspěšně
23.03.2018 | Jan Prošek

Díky dobrému výkonu vstoupil starší dorost do baráže úspěšně

Ú s t í n/L. - Úvodní barážový zápas Slovanu vyšel. V domácím prostředí hostil Přerov, který porazil 2:0 a získává první body. Za Ústí se trefili Matěj Harkabus a Tomáš Čermák. Spolehlivý výkon předvedl gólman Jakub Khůn.

Zimní stadion Ústí nad Labem
kvalifikace
pátek 23. 3. 2018, 18:30 h
2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
 

Branky a nahrávky: 31. Harkabus (Dörner, Gottfried), 36. Čermák (J. Tůma). Rozhodčí: Vokřál – Krátký, Kotlík. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0.

Ústí nad Labem: Khůn – Stuchlý, Šešina, Mareš, Štěpánek "C", Opočenský "A", Magasanik, Polata – Gottfried "A", Harkabus, Dörner – Zich, Čermák, Tůma J. – Šindelář, Janoušek, Dohnal – Bláha, Matloch, Tůma V.

Přerov: Kocák – Kopeček, Tischer, Svozil, Vohrabal, Kudela "A", Pehula, Nestrsa, Vlček – Kuba, Skopal, Navrátil, Ministr, Tamoczy, Wolf, Frolek, Mynář, Knápek, Šimanský "A", Gorás "C", Komačka.

Komentář

První třetina skončila bez branek. V úvodních deseti minutách byli aktivnější hosté, ale poté začali přebírat iniciativu zápasu domácí, kteří si vytvořili několik nebezpečných šancí i za přispění domácího útočníka Matěje Harkabuse.

Druhou třetinu ovládli domácí hokejisté. Ve 31. minutě se prosadil Matěj Harkabus, který překonal v před brankovém prostoru Kocáka poprvé – 1:0. Druhou branku přidal Tomáš Čermák ve 36. minutě, když se zmocnil odraženého kotouče, který zasunul za bezmocného Kocáka.

Třetí třetinu domácí strávili více v oslabení, které dokázali ubránit a po právu vítězí po brankách Harkabuse a Čermáka 2:0 a připisují si, tak tři body do tabulky

 Ohlasy trenérů

Jiří Merta (HC Slovan Ústí nad Labem): Úvod zápasu byl hodně opatrný. Ve druhé třetině se ukázalo, že jsme poctivě trénovali a začali jsme soupeře přehrávat. Ve třetí třetině jsme si zápas zbytečně zkomplikovali vyloučeními. Hráči na ledě nechali všechno, za což jim spolu s Vlastou Davídkem děkujeme.

Petr Školoud (HC ZUBR Přerov): Do utkání jsme vstoupili značně nervózně, což se nám bohužel linulo i celým dalším průběhem hry. Taková věc se stane, nicméně je potřeba v těchto situacích předvést více poctivé pracovitosti. To nám chybělo. Soupeř byl lepší, padal do střel a hrál na hranici možností sebeobětování.
 
Aktuálně na webu

Hokej mi chybí, říká Jaroslav Roubík

Ú s t í n/L. - Na konci minulé sezóny se k týmu připojil po zranění, rychle se mu vrátila chuť do... Celý článek

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv