HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Gesto fair play a dramatická koncovka, takový byl poslední zápas staršího dorostu
01.04.2018 | Filip Vlček (UNL)
Autor fotografie: Helena Smetanová

Gesto fair play a dramatická koncovka, takový byl poslední zápas staršího dorostu

Ú s t í n/L. - Do posledního zápasu nastupovaly oba týmy bez nadějí na postup do extraligy. Zápas se nesl v poklidném tempu, který ovládl domácí Slovan nad Vlky z Jablonce nad Nisou 6:5. V čase 15:03 jsme mohli sledovat gesto fair play od domácího útočníka Jana Tůmy, který odvolal domácí branku a přiznal, že jeho tým hrál v šesti. Následnou přesilovou hru hosté využili.

Zimní stadion Ústí nad Labem
kvalifikace
neděle 1. 4. 2018, 12:00 h
6:5
(0:2, 3:1, 3:2)
 

Branky a nahrávky: 27. Polata (Dohnal, Čermák), 27. Dörner (Harkabus, Šešina), 32. Čermák (J. Tůma), 47. Harkabus, 58. Zich (Čermák), 60. Harkabus - 18. Daněk, 18. Šíp (Mocek, Poljak), 34. Šíp (Šuráň, Poljak), 57. Mocek (Poljak), 60. Benda (Šíp, Mocek). Rozhodčí: Jechoutek - Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 138. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 6:4, 6:5.

Ústí nad Labem: Khůn - Stuchlý, Šešina, Mareš, Štěpánek "C", Opočenský "A", Polata - Gottfried "A", Harkabus, Dörner - Zich, Čermák, J. Tůma - Šindelář, Janoušek, Dohnal - Bláha, Matloch, V. Tůma.

Jablonec n. N.: Vích - Havlíček, Kačo, Málek, Mojžíšek, Pilek, Šuráň, Vlad "A", Zeman - Benda "A", Daněk, Hlister, Koula, Kulda, Litera, Mocek, Poljak "C", Šíp.

 Ohlasy trenérů

Jiří Merta (HC Slovan Ústí nad Labem): Rozehráli jsme zápas na všechny hráče, hrály čtyři útočné formace a tři obranné dvojice. V týmu jsme měli mladšího dorostence Ondřeje Polatu, který se své role zhostil dobře. Utekl nám začátek, prohrávali jsme 0:2. Byl to infarktový zápas se šťastným koncem. Hráči neměli tolik sil jako v předchozích zápasech. V pátek jsme odehráli těžké utkání v Přerově, ve dvě hodiny v noci jsem se vrátili. Z únavy pramenily chyby. S Vlastou Davídkem jsme přišli ke staršímu dorostu v červenci nebo v srpnu. Od té doby udělali hokejisté velký pokrok. Skončili jsme druzí ze 72 týmů, takže sezónu hodnotím jako úspěšnou. Důležité je, že máme na čem stavět, nadcházející sezónu zůstane tým pohromadě. My a PZ Kladno jsme měli nejmladší týmy. Ceníme si toho, že náš mančaft byl konkurenceschopný se staršími soupeři. Příští sezónu se znovu budeme pokoušet o postup, extraliga juniorů do Ústí nad Labem patří.
 
Aktuálně na webu

Hokej mi chybí, říká Jaroslav Roubík

Ú s t í n/L. - Na konci minulé sezóny se k týmu připojil po zranění, rychle se mu vrátila chuť do... Celý článek

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv