Poruba - V rámci dalšího zápasu cestoval ústecký juniorský tým do daleké Poruby, kde nastoupil proti domácím. Slovanu vyšla první třetina, kterou vyhrál 3:1. Ve druhé třetině dvakrát inkasoval, a tak bylo po čtyřiceti minutách vyrovnáno. V 57. minutě poslal Amirov Ústí do vedení. Bleskově vyrovnal domácí Široký. Následovaly samostatné nájezdy, v nichž byl úspěšnější domácí celek.
pá 10. 3. 2017, Ostrava
HC RT TORAX Poruba 2011
5:4sn 1:3, 2:0, 1:1 - 0:0

Branky a nahrávky: 6. Gola (Hranoš), 27. Gola (Kurnik), 38. Štěpán (TS), 59. Široký (Vilček, Dang), rozh. náj. Malát - 15. Tomáš (Batryn, Opočenský), 17. Trmal (Batryn), 19. Tomáš (Trmal, Opočenský), 57. Amirov (Balcar). Rozhodčí:Koziol - Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 3:2, navíc Vytejček (UNL) DRZP. Využití: 1:1. Diváci: 150. Střely na branku: 30:21.

HC RT TORAX Poruba 2011: Zavadil - Gola, Štěpán, Slíž, Dang, Malát, Ščurek, Široký, Franz, Vilček, Prošek, Veselý, Bialoň, Hranoš, Bernát, Kurnik

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina - Opočenský, Loukota, Hucek, Moucha, Vytejček, Balcar - Veselý, Batryn, Trmal, Tomáš, Dörner, Amirov, Magasanik, Zdvořáček, Žďánský