HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Mladší dorost veze z Chomutova bod
03.11.2017 | Jan Prošek

Chomutov - V rámci 13. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu hrál Slovan v Chomutově. Střelecky méně aktivní Ústí dokázalo v 39. minutě vyrovnat na 3:3, prosadil se Weis. Utkání dospělo do prodloužení, ve kterém rozhodl o zisku druhého bodu pro domácí Koláček.

Zimní stadion Chomutov
13. kolo
čtvrtek 2. 11. 2017, 17:30 h
4:3P
(0:1, 3:2, 0:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 28. Štefančík (Petrásek, Vrhel), 29. Martínek (Holec, Príhoda), 34. Vrhel (Holec, T. Svoboda), 63. Koláček (Matějka, Holka) – 19. Čermák J. (Gašpar), 31. Šrámek (Weis), 39. Weis (TS). Rozhodčí: Plachý - Tichý, Kopáč. Vyloučení: 2:3, navíc Matějka (CHM) TS (POD) - Němec (UNL) TS (DRZ). Bez využití:. Diváci: 100. Střely na branku: 54:22.

Chomutov: Šatný – Petrásek, Holec, M., Vaněk, Matějka, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Príhoda, T. Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Vrhel. Trenéři: Bedřich Pastyřík, Vladimír Petrovka.

Ústí nad Labem: Mazourek – Němec, Jarábek, Klobouček, T. Haspra, Koštoval, Kylíšek, – Tot, Costa, Šrámek, Kaše, Gašpar, Čermák, Konopásek, Weis, Hampl. Trenéři Jan Čaloun, Vladimír Machulda.