Čtvrté přátelské utkání se neslo v poklidném tempu až do závěrečné periody. Ve třetí třetině padalo hodně trestů, celkově rozhodčí rozdali 96 trestných minut.
út 14. 8. 2018, ZS Kralupy n/V
HC Kralupy nad Vltavou
3:4 1:1, 0:1, 2:2

Branky a nahrávky: 2. Kučera (Danov), 57. Danov (Šmíd, Bradáček), 60. Marek (Štibar, Kučera) - 7. Magasanik (V. Tůma), 29. Čermák (Gottfried, J. Tůma), 52. J. Tůma, 52. Harkabus (Zich) . Vyloučení: 8:11, navíc Hájek (KNV) a Mareš (UNL) oba 5+OK (HRUB), Stuhlý (UNL) - 10 min (NESP). Využití: 2:1. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 3:4.

HC Kralupy nad Vltavou: Milec - Drozda, Šimánek, Hájek, Štibar, Skrbek, Kučera, Liberda, Binko, Danov, Bradáček, Hes, Chalupecký "C", Marek, Richtr, Šmíd, Šiška.

Ústecký Slovan s.r.o.: Brňák - Mareš, Stuchlý, Gottfried, Šešina, V. Tůma, Štěpánek, Harkabus, Dörner, Zich, Šindelář, Costa, Janoušek, J. Tůma, Čermák, Magasanik.