Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění

Krajská liga přípravek 2017/18 - 4. třída

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
26. neděle 1.1.1111 Ústí nad Labem Chomutov 2:12
(0:2, 1:4, 1:6)
2. neděle 1.10.2017 Ústí nad Labem Draci Bílina 7:8
(4:3, 3:2, 0:3)
1. neděle 1.10.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 21:4
(8:1, 3:2, 10:1)
4. sobota 14.10.2017 Chomutov B Ústí nad Labem 32:1
(8:0, 8:1, 16:8)
3. sobota 14.10.2017 Litvínov Ústí nad Labem 5:13
(2:4, 2:5, 1:4)
5. neděle 22.10.2017 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 10:9
(1:2, 3:3, 6:4)
6. neděle 22.10.2017 Chomutov Ústí nad Labem   h
7. neděle 5.11.2017 Ústí nad Labem Litvínov B 7:13
(4:5, 2:3, 1:5)
8. neděle 5.11.2017 Ústí nad Labem Slovan Louny 2:13
(1:3, 1:8, 0:2)
9. neděle 12.11.2017 Slovan Louny Ústí nad Labem 9:10
(2:2, 4:4, 3:4)
10. neděle 12.11.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 8:15
(3:3, 3:5, 2:7)
11. neděle 12.11.2017 Kadaň Ústí nad Labem 13:19
(6:6, 2:4, 5:9)
12. neděle 19.11.2017 Slovan Louny B Ústí nad Labem 5:12
(2:6, 2:2, 1:4)
13. neděle 19.11.2017 Ústí nad Labem Děčín 14:7
(4:3, 7:2, 3:2)
17. neděle 10.12.2017 Děčín Ústí nad Labem   h
18. neděle 10.12.2017 Ústí nad Labem Slovan Louny B   h
19. neděle 17.12.2017 Děčín Ústí nad Labem   h
20. neděle 17.12.2017 Ústí nad Labem Litvínov B   h
14. sobota 23.12.2017 Ústí nad Labem Draci Bílina 4:10
(3:4, 1:3, 0:3)
15. sobota 23.12.2017 Ústí nad Labem Roudnice 9:13
(4:2, 3:7, 2:4)
16. sobota 23.12.2017 Ústí nad Labem Most 10:6
(2:3, 3:1, 5:2)
22. sobota 6.1.2018 Ústí nad Labem Chomutov B 3:5
(3:0, 0:2, 0:3)
23. neděle 14.1.2018 Ústí nad Labem Roudnice 3:8
(0:3, 1:4, 2:1)
24. sobota 27.1.2018 Děčín Ústí nad Labem 6:5
(1:1, 2:4, 3:0)
25. sobota 3.2.2018 Litvínov Ústí nad Labem 7:5
(1:0, 3:3, 3:2)
26. sobota 10.2.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 8:2
(4:1, 3:0, 1:1)
21. neděle 11.2.2018 Ústí nad Labem Děčín B 11:3
(4:2, 3:0, 4:1)
27. neděle 18.2.2018 Ústí nad Labem Chomutov 1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
28. sobota 24.2.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem 8:3
(2:2, 2:0, 4:1)
29. neděle 25.2.2018 Draci Bílina Ústí nad Labem 15:3
(4:1, 6:1, 5:1)
30. neděle 4.3.2018 Kadaň Ústí nad Labem 3:15
(1:6, 0:8, 2:2)
31. středa 14.3.2018 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 3:6
 
Aktuálně na webu

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

Soustředění bude určitě zpestřením, říká Jan Dlouhý

Ú s t í n/L. - Do sedmi domácích zápasů v minulé sezóně nastoupil brankář Jan Dlouhý. Ke svým... Celý článek

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv