Do ústeckého Slovanu přichází útočníci Jan Závora z Mladé Boleslavi a odchovanec Kladna Tomáš Bernat, který naposledy oblékal dres Kadaně.

„Na základě spolupráce mezi Mladou Boleslavi a Ústím jsem rád, že mohu za Slovan nastupovat. Trenéři Mladé Boleslavi mě uvolnili do Ústí, abych byl herně vytížen. Prozatím jsem letos odehrál pár zápasů v extralize. Dnes mě čeká premiéra v Chance lize“, uvedl Jan Závora.

„V Kadani se ze dne na den skončilo. Ozvalo se mi pár klubů, které projevily o mně zájem. Jsem rád, že jsem se domluvil právě s Ústím. V kabině se znám s bratrským triem Bláhů. Se spoustou hráčů jsem se potkal na ledě jako soupeř. Těším se na dnešní domácí duel proti Prostějovu“, uvedl Tomáš Bernat.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

  • HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

  • V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže