WSM Liga: HC Benátky n. J. - HC Slovan Ústí n. L. 24.1. od 17:30 hodin HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017 Exhibiční utkání: Info
Ladislav Gengel odehrál 200. zápas za Ústí nad Labem
6.1.2018 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Ladislav Gengel odehrál 200. zápas za Ústí nad Labem

Ústí n./L. - Hned první z dvojice venkovních víkendových zápasů přinesl zajímavý milník. Bodu do tabulky se Slovan sice nedočkal, ale útočník Ladislav Gengel odehrál jubilejní dvoustý mistrovský zápas za Ústí nad Labem.

Na sever Čech přišel před sezónou 2014-2015. Předchozí ročník působil v druholigovém Vrchlabí a třetiligovém Havlíčkově Brodu. Hned zkraje dlouhodobé části odehrál první zápas za Ústí. Své účinkování ve žlutomodrém dresu načal domácím zápasem právě proti Havlíčkovu Brodu. Slovan tento zápas vyhrál 4:2. Na triumfu se významně podílel Jaroslav Roubík, který zaznamenal hattrick.

Svůj první kanadský bod a zároveň také gól zaznamenal 10. září v Šumperku. Střelecký úspěch si nechal na vyhrocené utkání, které nabídlo přestřelku. Jeho gól ale neodvrátil prohru Slovanu 5:7. První asistenci si připsal na konci září. V domácím prostředí hostili žlutomodří Havířov a Ladislav Gengel v osmé minutě našel Tomáše Kolafu, který poslal gólovou přihrávku Václavu Meidlovi. Severočeši tento duel vyhráli 5:4.

Ladislav Gengel není žádný velký střelec, za 200 zápasů v Ústí vstřelil 26 gólů (z toho tři v přesilovce a jeden rozhodující) a na 25 přihrál. Jeho hokejové přednosti musíme hledat jinde. Je to hráč, kterého chcete mít v mužstvu, ale nechcete hrát proti němu. Nevypustí ani jeden souboj, snaží se udělat maximum pro svůj i týmový úspěch. Soupeři se snaží zápas co nejvíce znepříjemnit. Na ledě odvádí černou práci, která není příliš vidět, ale je nesmírně důležitá.

 
Permanentky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Akce „Pojď hrát hokej“ se opět vydařila

V pondělí 22. 01. se na ústeckém zimním stadionu konala podruhé akce „Pojď hrát hokej“. Tuto akci... Celý článek

Plný počet bodů, to je hlavním cílem zápasu v Benátkách

Ú s t í n/L. - V posledních třech utkáních Slovan pokaždé bodoval. Ke dvěma výhrám přidal jednu... Celý článek

Osobní statistiky jdou stanou, musíme bodovat jako tým, říká Martin Volke

Ú s t í n/L. - Z posledních tří zápasů získali ústečtí hokejisté šest bodů, boj o postupovou... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv