WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 2:3sn HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017
Hokejové legendy přijedou do Ústí oslavit 70. hokejovou sezonu
13.1.2017 | Tisková zpráva
Autor fotografie: Marek Šnajdr

Hokejové legendy přijedou do Ústí oslavit 70. hokejovou sezonu

V pondělí, 6. února se v Ústí n. L. setká několik desítek nositelů zvučných hokejových jmen, ať už jde o hráče či hokejové trenéry. Ústečtí hokejisté oslaví 70. hokejovou sezonu exhibičním hokejovým zápasem. V exhibici nastoupí HVĚZDY ČESKÉHO HOKEJE proti HVĚZDÁM SLOVANU.

„Atraktivní soupisku českých hvězd ještě stále doplňujeme zvučnými jmény, naše sestava hvězd Slovanu je již hotova,“ říká obchodní jednatel HC Slovan Boris Rajdl. V utkání uvidíme hrdiny z Nagana, držitele Stanley Cupu, mistry světa, mistry ČR i současné aktivní ligové hráče. Především v týmu českých hvězd uvidíme přehlídku matadorů z NHL. Jména jako Jiří Šlégr, František Kučera, Martin Straka, Robert Reichel, ale třeba i Martin Škoula a další budou reprezentovat generaci slavných Čechů za mořem. Nebudou chybět ani slavní Kladeňáci Franta Kaberle, Libor a Martin Procházkové, ale i třeba legenda Milan Nový, nebo Vladimír Kameš.

Za HVĚZDY SLOVANU nastoupí nám všem velmi dobře známí hráči Pazourek, Janků, Micka, Antoš, Klobouček a také Morvay, Cícha, Jiří Merta, Tvrzník, Antonín Hanzl a nesmí chybět samozřejmě Jarda Roubík.

V brankách mužstev se vystřídají zkušení gólmani Dušan Salfický, Zdeněk Orct, Lukáš Sáblík.

„Pro diváky všech věkových kategorií jsme připravili před samotným exhibičním zápasem autogramiádu a živý doprovodný program. Myslíme také na všechny i ty, kterým záludné nemoci nedovolí sportovat nebo vůbec ani sledovat zápasy. Proto část výtěžku ze zápasu hráči věnují na charitativní účely,“ dodává Rajdl.

Předprodej vstupenek bude zahájen 20. ledna.

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Mám hodně prostoru na ledě a jsem za to moc rád, říká Milan Davídek

Ú s t í n/L. - Do druhého utkání v ústeckém dresu nastoupil ve středu proti Vsetínu Milan Davídek.... Celý článek

Slovan dokázal proti Vsetínu udolat bod

Ú s t í n/L. - Po sobotní výhře ve Frýdku-Místku žlutomodří v domácím zápase opět bodovali.... Celý článek

Ústí se utká se Vsetínem, který je na osmém místě

Ú s t í n/L. - Ústecký hokejový tým čeká další domácí zápas. Podle slov Vladimíra Evana, který... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv