WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 17.1.2018 od 18 hodin HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017
Jan Křivohlávek: Potřebujeme vítěznou šňůru
15.11.2015 | Martin Pešout
Autor fotografie: sportyusti.cz

Jan Křivohlávek: Potřebujeme vítěznou šňůru

Ú s t í n/L. - Ústecký Slovan dal zapomenout na předchozí porážku na Kladně a na domácím ledě předčil Benátky nad Jizerou 6:3 a potvrdil, že se mu letos na Středočechy daří. Utkání pro klubový web následně hodnotil útočník Slovanu Jan Křivohlávek.

Ústecký forvard Jan Křivohlávek si byl vědom, že Benátky patří mezi těžké soupeře, po utkání si ale pochvaloval důležitou výhru 6:3. "Byl to podobný zápas jako u nich. Potřebovali jsme vyhrát, protože Benátky byly v tabulce těsně za námi, takže jsme jim bodově odskočili a někteří hráči se i gólově chytli," byl pozitivně naladěn ústecký útočník.

Ten si z utkání odnesl také šrám na obličeji. "U branky jsem dostal pukem do obličeje, ale nic vážnějšího se nestalo. Zuby drží," potvrdil čtyřiadvacetiletý útočník.

Slovan zabral na domácím ledě a potřeboval napravit reputaci po předešlé prohře na Kladně 2:6. "V Kladně to byl těžký zápas, první dvě třetiny byly od nás ale celkem solidní. Položily nás inkasované branky na konci a začátku třetin. Jinak jsme hráli vyrovnaně," povídá Křivohlávek.

Ten si pochvaluje i nové ústecké posily. "Všichni do týmu skvěle zapadli, hokejově jsou na tom suprově, takže nám velmi pomáhají," reaguje na příchody Tenkráta, Daleckého či Andrese.

Křivohlávek, který pochází z Brna a do Ústí přišel z Třebíče, by rád více rozšířil své bodové konto v kanadském bodování (1+2). A je rád za šanci v Ústí. "Bodově na tom nejsem nejlépe, mohlo by to být lepší. Snad budu produktivnější v dalších zápasech. V Ústí se mi líbí, jen bychom potřebovali udělat nějakou vítěznou šňůru, abychom se v tabulce posunuli výše," komentoval Křivohlávek a dodal: "Určitě máme více než na 7. místo. Máme kvalitní tým, jen je potřeba bodovat několik zápasů po sobě, abychom dohnali tu vrchní část tabulky."

 
Permanentky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Ústí se utká se Vsetínem, který je na osmém místě

Ú s t í n/L. - Ústecký hokejový tým čeká další domácí zápas. Podle slov Vladimíra Evana, který... Celý článek

Mladší dorost se vrací z Třemošné bez bodů

Třemošná - V dalším zápase ELIOD Extraligy mladšího dorostu cestoval tým Slovanu do Třemošné. Ústí... Celý článek

Slovan Ústí nad Labem má nové trenéry

Ú s t í n/L. - Vedení klubu HC Slovan Ústí nad Labem rozhodlo o nové trenérské trojici a to ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv