WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 2:3sn HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017
Obranné řady vyztuží Kamil Černý
13.1.2011 | Tisková zpráva/Michaela Seifertová

Obranné řady vyztuží Kamil Černý

Ú s t í n/L. - Ústečtí Lvi hlásí novou posilu do svých řad. Dlouhodobé zranění Jiřího Zemana a minimálně týdenní absence Davida Pojkara donutily vedení Slovanu k hledání náhrady v hokejových vodách. „Momentálně máme zraněné dva z nejlepších beků, a tak jsme museli hledat náhradu. Kamil Černý přichází do Ústí na hostování do konce sezóny,“ řekl tiskový mluvčí Ústeckých Lvů Přemysl Zeman.

Profil Kamila Černého

Post: obránce
Narozen:: 20. listopadu 1985
Výška: 182 cm
Váha: 81 kg
Držení hole: levá
Příchod: hostování do konce sezóny


Tento téměř šestadvacetiletý bek přichází do Ústí z jihočeského Tábora, kde v letošní sezóně nastoupil ke 34 zápasům, ve kterých nastřílel 10 gólů a na 5 dalších přihrával. Díky svým statistikám se tak stává nejlepším střelcem mezi prvoligovými obránci.

Kamil Černý začínal s hokejem v Táboře, odkud v dorosteneckém věku přešel do Českých Budějovic. V sezóně 2001/2002 byl jedním z nejproduktivnějších hráčů tamního dorostu. Na jihu republiky působil až do sezóny 2005/06, ve které se uchýlil do severočeského Klášterce a hlavně Chomutova. V nedalekém Chomutově odehrál tři sezóny, odkud si ho vytáhla karlovarská Energie a chtěla ho zapracovat jako stabilní článek svého týmu. V Energii odehrál Kamil Černý 23 zápasů, jelikož více času trávil v tehdy ještě prvoligovém Mostě. Na jedné straně tedy stál u oslav mistrovského titulu Karlových Varů, na straně druhé zažil hořké zklamání v podobě sestupu Mostu z první ligy. V posledních dvou sezónách působil Kamil v jihočeském Táboře, kde se mu dařilo především v letošní sezóně. Snad se mu povede i ve žlutomodrém dresu.

FOTO: www.hokejkv.cz
 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Mám hodně prostoru na ledě a jsem za to moc rád, říká Milan Davídek

Ú s t í n/L. - Do druhého utkání v ústeckém dresu nastoupil ve středu proti Vsetínu Milan Davídek.... Celý článek

Slovan dokázal proti Vsetínu udolat bod

Ú s t í n/L. - Po sobotní výhře ve Frýdku-Místku žlutomodří v domácím zápase opět bodovali.... Celý článek

Ústí se utká se Vsetínem, který je na osmém místě

Ú s t í n/L. - Ústecký hokejový tým čeká další domácí zápas. Podle slov Vladimíra Evana, který... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv