HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Ptejte se Robina Hanzla a jeho otce!
14.2.2011 | Marcel Voneš

Ptejte se Robina Hanzla a jeho otce!

Ú s t í n/L. - Vyřazovací boje vypuknou už v pátek. Ještě před začátkem čtvrtfinálových sérií vám přinášíme možnost vyzpovídat v našem pravidelném off-line rozhovoru neproduktivnějšího hráče Lvů, ústeckého odchovance Robina Hanzla. Poprvé v historii našeho webu nepřijde host rozhovoru sám. Spolu s dvaadvacetiletým forvardem dorazí do redakce i jeho otec Antonín Hanzl, který po dlouhá léta taktéž oblékal žlutomodrý dres!

Využijte tuto jedinečnou možnost položit otázky hráči "staré" a zároveň i té současné generace Slovanu!

Antonín Hanzl nastupoval za první tým Slovanu už v polovině osmdesátých let, naposledy se ve žlutomodrém dresu objevil v roce 1997. Následovala angažmá v Děčíně, Mostě či Teplicích, kde se v sezóně 2006/2007 sešel ve dvou zápasech i se svým synem. Antonín Hanzl si vyzkoušel také hokej za hranicemi, v letech 2001-04 oblékal dres německých týmů z Harsefeldu a Rostocku.

Poslední svou sezónu odehrál gólový útočník v tehdy druholigových Litoměřicích a Roudnici. Po sezóně 2007/08 pak ve 43 letech ukončil kariéru.

Starším z Hanzlových synů je dvaadvacetiletý Robin, který se v letošní sezóně vypracoval v klíčového hráče Lvů. Šikovný forvard na sebe upozorňoval už v mládežnických kategoriích. V loňské sezóně jeho kariéru přibrzdila nepříjemná mononukleóza, v té aktuální už naplno ukázal svůj potenciál. Ve 42 zápasech třináckrát skóroval a šestadvacetkrát asistoval. S 39 body tak byl neproduktivnějším hráčem Lvů a zároveň nejčastějším gólovým nahrávačem. Robin Hanzl v průběhu sezóny potěšil všechny fanoušky prodloužením své smlouvy ve Slovanu. Robin má ještě mladšího bratra Martina, který válčí za ústecký starší dorost.

Pokládání dotazů bylo ukončeno.

 
 
Aktuálně na webu

Seznam přípravných zápasů před nadcházející sezónou

Ú s t í n/L. - Jako všechny ostatní týmy, tak i Slovan bude hrát před nadcházející sezónou... Celý článek

Chci být platným hráčem a pomoci týmu do play-off, říká David Merta

Ú s t í n/L. - David Merta se pilně připravuje na nadcházející sezónu, ve které chce zlepšit své... Celý článek

SKYNER reality Brunova tipovačka 2017/2018 zná své vítěze

Ú s t í n/L. - Znovuobnovená Brunova tipovačka má za sebou již devátý ročník. Fanoušci, kteří se... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv