WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Energie Karlovy Vary 1:3 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4
Ústecký hokej čeká na hattrick v přípravných zápasech už tři roky
13.8.2016 | Jan Prošek

Ústecký hokej čeká na hattrick v přípravných zápasech už tři roky

Ústí nad Labem – Přípravné zápasy vždy předchází dlouhodobé části ligy. V této fázi sezóny se začíná formovat složení týmu, trenéři testují hokejisty a hledají co nejvhodnější formace. Samotní hráči se po kratší či delší pauze vrací do tempa zápasů. Poslední přípravné utkání, ve kterém vstřelil ústecký hokejista hattrick, se hrálo na začátku září roku 2013.

Přípravu na sezónu 2013-2014 byla velmi hojná na přípravné zápasy. Úvodních pět zápasů ústecký hokejový tým prohrál, pak porazil v derby Litoměřice. Následně prohrál v Benátkách nad Jizerou. Následující dva duely mužstvo zvládlo. Měření sil v Litvínově vyhrál extraligový klub. Jedenáctý přípravný zápas, předposlední, odehrálo Ústí nad Labem proti Drážďanům.

Atmosféra během zápas byla dobrá. Zápas sledovali ústečtí diváci doplněni o početnou skupiny příznivců hostujícího týmu. Vzhledem k fanouškovské družbě obou fanklubů byly jakékoliv potyčky v hledišti vyloučeny. Naopak hokejisté z obou stran hranice se dočkali velmi velké podpory z tribun.

První gól zápasu vstřelil Vít Budínský, když se hned ve třetí minutě dokázal prosadit z prostoru před brankou. Drážďanští Pöllänen a Garten otočili stav zápasu, hosté vedli o gól. Vyrovnání zařídil Vít Budínský, který byl ve 27. minutě důrazný na brankovišti. Žlutomodré poslal do vedení krátce po polovině duelu Vít Budínský. Byl na něho proveden faul, následovalo trestné střílení. Budínský proměnil, a tak dokončil hattrick. Slovan vyhrál 9:3. Od té doby (4.9.2013) v žádném přípravném zápase nevstřelil ústecký hokejista tři góly.

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Vítězná série pokračuje, starší dorost dominuje i v nadstavbě

Ú s t í n/L. - Po bezchybné základní části hokejisté staršího dorostu vstoupili do nadstavbové... Celý článek

Mladší dorost podlehl Třemošné

Ú s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté... Celý článek

Za šanci v Ústí jsem rád, říká Vachovec

Ú s t í n/L. - Do Ústí přišel Michal Vachovec z Karlových Varů, kde nedostal tolik prostoru, kolik... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv