WSM Liga HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí n/L 4:6 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Litvínov 21.10. od 16:00 hod. Výjezd: Tramvají na zápas se Slavií
Zdeněk Doležal po hattricku: V týmu vidím potenciál, důležitá je divácká podpora
13.10.2016 | Zdeněk Kamínek ml.
Autor fotografie: Sporty Ústí

Zdeněk Doležal po hattricku: V týmu vidím potenciál, důležitá je divácká podpora

Ústí nad Labem - Zdeněk Doležal byl ve středečním utkání proti Mostu jediným střelcem Slovanu, který se dokázal prosadit ze hry. Vítězný gól obstaral jeho spoluhráč Patrik Poulíček, ale jednalo se o branku z trestného střílení. Prvně jmenovaný hokejista z ofenzivy se v severočeském derby blýskl hattrickem, který zaznamenal naposledy 12. 12. 2015, když na Kladně pomohl Stadionu Litoměřice k výhře 7:4.

Druhou čtvrtinu základní části zahájili hokejisté Slovanu na výbornou, když v domácím prostředí zdolali nevyzpytatelný Most 4:1. „Většinu zápasu jsme měli pod kontrolou. Inkasovali jsme vyrovnávací branku na 1:1 a skóre se následně mohlo překlonit na obě strany. Podle mého názoru jsme ale hráli lépe než Most a od druhého gólu jsme byli lepším celkem,“ hodnotil střetnutí 14. kola WSM Ligy Zdeněk Doležal, kterému se díky vstřelenému hattricku vydařil duel nejlépe.

„Je pěkné vsítit hattrick v utkání, které vyhrajete. Cítím, že se mi zápas vydařil. Když jsem vstřelil svou druhou branku zápasu ve dvacáté první minutě, měl jsem na hattrick chuť. Když se vede, nad dobrými věcmi se přemýšlí dobře,“ přiznal třiadvacetiletý pravý křídelní útočník druhé formace, jenž hattrick vstřelil přesně po deseti měsících. Naposledy tomu bylo v souboji 33. kola WSM Ligy sezóny 2015/2016, kdy Rytíři Kladno hostili Stadion Litoměřice.

Slovan v současnosti v soutěžní tabulce okupuje pátou pozici. „V týmu vidím výborný potenciál. Navíc máme zraněného Jaroslava Roubíka a Jana Daleckého. Oba nám chybí a jsem přesvědčen o tom, že až se vrátí, bude umístění ještě lepší. Máme nyní sérii čtyři z pěti zápasů doma. Před vlastními fanoušky musíme bezpodmínečně proti soupeřům jako je Most vyhrávat, pokud chceme pomýšlet na horní příčky,“ pokračoval aktuálně pátý nejlepší střelec WSM Ligy, který za čtrnáct klání nasbíral dvanáct kanadských bodů (8+4).

„Mrzelo mě, že se první třetinu nefandilo. Jestli je to kvůli výši vstupného, byl bych rád, aby se situace vyřešila, protože v tichu se hraje špatně. Divácká podpora je pro nás důležitá,“ dodal závěrem Zdeněk Doležal.

 
Permanentky
Slovan TV
This text will be replaced
Související články
V tento den před lety
Facebook
 
Aktuálně na webu

Starší dorost v severočeském derby obstál, z Litoměřic přivezl tři body

Litoměřice - Severočeské derby bylo na programu jedenáctého kola Regionální ligy staršího dorostu.... Celý článek

Mladší dorost podlehl Litvínovu

Ú s t í n/L. - V dalším kole ELIOD Extraligy mladšího dorostu nastoupil Slovan v domácím prostředí... Celý článek

Z Benátek veze Slovan plný počet bodů

Benátky nad Jizerou - Slovan přijel v rámci 16. kola na led Benátek nad Jizerou, kde rozhodně... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv