WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Energie Karlovy Vary 1:3 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4
I druhý přípravný zápas mladší dorost vyhrál, poradil si s Litoměřicemi
13.8.2016 | Jan Prošek

Litoměřice - Druhým soupeřem mladších dorostenců Ústí nad Labem byly Litoměřice. Diváci v Kalich Areně viděli dvě třetiny vyrovnaný hokej. V posledních dvacetiminutovce rozhodl Slovan o své výhře, vstřelil pět branek a vyhrál 10:3.

0. kolo
sobota 13. 8. 2016, 14:45 h
3:10
(3:3, 1:1, 0:5)

Branky a nahrávky: 9. Čichovský, 15. Neudeker (Smola), 23. Smola (France, Klepetko) – 7. Tůma (Šešina, Kolbaba) 8. Čermák (Tůma), 14. Polata (Tot), 15. Costa (Gašpar), 39. Dohnal (Čermák), 44. Čermák, 50. Gašpar (Magasanik), 54. Čermák (Tůma), 57. Bláha (Čermák, Tůma), 57. Costa (Gašpar. Rozhodčí: Koblischke - Kurtin, Beneš. Vyloučení: 3:5. Bez využití:. Diváci: 72. Střely na branku: 26:30. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:10.

Litoměřice: Sluka (30. Kohout) – France, Čapek, Hák, Hozák, Cornová, Vízner, Kříž, Vahalík, Sluka R., Smola, Neudeker, Landa, Čichovský, Mynařík, Domin, Novotný, Klepetko, Sarnovská, Lečbych.

Ústí nad Labem: Kmoch (Volke) – Kolbaba, Šešina, Sitár, Magasanik, Polata – Tůma J., Čermák T., Dohnal -Gašpar, Costa, Bláha – Konopásek, Bartoníček, Tot. Trenér: Lukáš Místecký, vedoucí: Jakub Šlechta

Martin Tvrzník (HC Stadion Litoměřice): Nevím, jak pro Ústí, pro nás to byl super zápas. Dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem. Snažili jsme se hrát. Ve třetí třetině jsme udělali hodně chyb, soupeř nás přetlačil. Viděli jsme, kde máme mezery a na čem zapracovat.
Lukáš Místecký (HC Slovan Ústí nad Labem): Útočnou fázi jsme v dnešním zápase měli dobrou. Co se týká obrany, tak děláme hodně taktických chyb. Tyto chyby musíme tréninkem odstranit. Pokud budeme takto chybovat během sezóny, přijdeme zbytečně o body.