HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Mladší dorost podlehl Třemošné
13.12.2017 | Jan Prošek

Ú s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté Třemošné. Na gól se čekalo na úvodní gól. Ve 38. minutě se hned dvakrát prosadili hosté. Ti ve třetí třetině přidali třetí branku a vyhráli 3:0.

Nadstavba 2.
neděle 10. 12. 2017, 11:00 h
0:3
(0:0, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 38. Štaif (Ženíšek, Holý), 38. Antony (Špaček, Ženíšek), 57. Ženíšek (Antony). Rozhodčí: Müller - Zmeškal, Gabriel. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Diváci: 83. Střely na branku: 38:63.

Ústí nad Labem: Mazourek - Němec, Jarábek, Tomšík, Kylíšek, Polata - Krocker, Tot, Koblížek, Doskočil, Kaše, Costa, Gašpar, Čermák, Weis, Pavlíček, Hampl. Trenéři: Jan Čaloun, Vladimír Machulda.

Třemošná: Pícl M. - Špaček, Pícl D., Poch, Šedivý, Pechr, Psota, Štaif - Korčák, Altrichter, Antony, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Ženíšek. Trenéři: Martin Barčák, Adam Sýkora.