HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Mladší dorost překvapil v Písku
14.1.2010 | Miroslav Janíček

Mladší dorost překvapil v Písku

P í s e k - Jako na běžícím páse kosí mladší dorostenci Ústeckých Lvů jednoho favorita za druhým. Po skalpu vedoucí Plzně totiž přivezli ve 24. kole extraligy dva body za výhru po samostatných nájezdech z ledu aktuálně druhého celku tabulky. Úspěšným exekutorem trestného střílení byl Marek Baránek.

24. kolo
čtvrtek 14. 1. 2010
2:3sn
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 0:1)
 

Branky a nahrávky: 11. Matiášek (Bernad), 34. Ciboch (Suchan, Matiášek) - 29. Faktor (Zdvořáček), 49. Patzelt, 65. Baránek (rozhodující TS). Rozhodčí: Poskočil - Stredák, Petele. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. Diváci: 68. Střely na branku: 48:18. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.

Písek: Havelka - Souček, Bernard, Hanus, Hřebíček, Suda, Švanda, Janásek - Suchan, Novotný, Šavrda, Indrák, Vlk, Ciboch, Matiášek, Dudák, Paukner, Březina, Schwamberger, Volf.

Ústí nad Labem: Kovář - Baránek, Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Strnad, Řídel, Procházka, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Sýkora, Janák, Faktor, Poláček.

Komentář

První třetina se nesla ve znamení drtivé převahy hokejistů Písku, a jen díky výbornému Kováři v brance Ústí, se za jeho záda trefil pouze kapitán domácích Matiášek. Poměr střel byl v 1. třetině hrozivých 20:3 ve prospěch domácích. Po důrazné domluvě trenérů v kabině před druhou třetinou se výkon ústeckých hokejistů zlepšil a ve 29. minutě dokázal srovnat Faktor. Z vyrovnaného stavu se hosté však radovali pouze necelých 5 minut, protože ve 34. minutě se domácí díky Cibochově trefě opět ujali vedení. O druhé přestávce tak byli opět spokojenější domácí. Ve třetí třetině vstřelili gól už jen hosté, když do prodloužení poslal utkání Patzelt. V dramatickém prodloužení se hosté ubránili dvouminutovému oslabení 3 proti 4 a v páté sérii prodloužení vystřelil prémiový bod Ústeckým Lvům Baránek.
 
Aktuálně na webu

Martinka ukončila zdárně léčbu!

Ú s t í n/L. - Dres Jana Čalouna z utkání hvězd pomohl dobré věci. Částka, která se vydražila,... Celý článek

Gesto fair play a dramatická koncovka, takový byl poslední zápas staršího dorostu

Ú s t í n/L. - Do posledního zápasu nastupovaly oba týmy bez nadějí na postup do extraligy. Zápas... Celý článek

Jiří Merta: Sezónu hodnotíme úspěšně, baráž nebude snadná

Ú s t í n/L. - Ústečtí starší dorostenci se probojovali mezi nejlepší tři týmy Regionální ligy... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv