Nejmladší hráči Slovanu z přípravky ročníku 2017 a mladší, se zúčastnili turnaje v Mělníku. Díky množství hráčů v této kategorii vyslal Slovan do Mělníka 2 týmy. Pro některé děti to byla úplně první turnajová zkušenost. V konkurenci osmi týmů celky Slovanu obsadily 2. a 8. místo. Všechny děti zaslouží pochvalu za snahu a píly a reprezentaci klubu. Děkujeme i rodičům za jejich podporu.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Nestihli jste pořídit vstupenky na český tým? Nevadí! To ale neznamená, že už nemáte šanci v Praze a Ostravě na vlastní oči sledovat zahraniční hokejové superstar.

  • Armén Mikael Agateljan své sliby nenaplnil, ale ústecký hokej snad bude žít dál. Z bryndy se zadlužený klub pokusí vyvést nově založený spolek Slovan Ústečtí Lvi. „V této chvíli jsme jediný zájemce, kdo tady chce provozovat hokej na druholigové úrovni. Obrovským problémem jsou hokejové závazky ve výši zhruba 2,8 milionu korun. Ty musíme okamžitě uhradit a od toho se budou odvíjet další věci,“ říká předseda spolku Lukáš Vobecký.

  • V sezoně 2024 – 2025 bude pokračovat 2. liga pod názvem „Slovan Ústečtí Lvi“, jehož zástupci představili svoje plány na Valné hromadě držiteli licence.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže