Ú s t í n/L. - Ústečtí junioři na svém ledě přivítali Šumperk. Slovan se chtěl dostat na vítěznou vlnu po minulé domácí prohře s Brnem, ale to se jim nepovedlo. Stejně jako v minulém zápase je ale trápila koncovka a Šumperk si odváží tři body za výhru 0:2.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Obránce s řadou zkušeností ze Slovenska, Polska, Německa nebo Chance ligy podepsal smlouvu s Ústeckým Slovanem. Lukáš Popela zhodnotil své působení v zahraničí, přípravu ve Slovanu, nebo vyhlídky do startu 2. ligy.

  • Ústí n/L. - Ústecký rodák a majitel extraligového titulu Karel Kubát měl ve čtvrtek na pilno. Ráno podepisoval novou smlouvu s ústeckým klubem, odpoledne stál jako člen první formace u výhry nad Řisuty. V zápase si připsal i trefu. O všem jsme si popovídali v pozápasovém rozhovoru, který vám níže přinášíme.

  • Ústí nad Labem - Prodej permanentních vstupenek odstartuje 22. srpna! Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2022/2023 potrvá do 5. září. Po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje. Permanentní vstupenku můžete pořídit na pokladnách zimního stadionu během přípravných domácích utkání. Pořiďte si permanentní vstupenku, která Vám přináší řadu výhod. Užijte si tak hokejovou atmosféru z pohodlí svého sedadla.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže