O víkendu 1. 4. - 3. 4. 2022 proběhl v Ústí nad Labem turnaj 2.tříd, kterého se zúčastnily týmy zvučných jmen. Motor České Budějovice, Sparta Praha, Energie Karlovy Vary, Rytíři Kladno, HC Plzeň, Piráti Chomutov, Slovan Louny, Huskies Teplice, Lev Slaný, Letci Letňany a dva týmy domácího Slovanu. Do finále se probojovali Letci Letňany a domácí celek HC Slovan Ústí nad Labem. Děti na obou stranách bojovaly a předváděly hokej, který se divákům velmi líbil, za což sklidily na konci zápasu mohutný potlesk. Z vítězství se nakonec radovali domácí borci z HC Slovan Ústí nad Labem, kteří zvítězili 9 : 3. Celý turnaj doprovázel bohatý doprovodný program včetně skákacího hradu pro děti.

Tento turnaj by nebylo možné zrealizovat díky přispění HC Slovan Ústí nad Labem a partnerům turnaje ČEZ, a.s., Metrostav, a. s., Strabag, a.s., Agentura Discret TS s.r.o., Ulimex, Bakalář, Koupelny Ptáček, EUC Poliklinika. Tímto všem děkujeme.


Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Mladí hráči Slovanu 3. třídy odehráli o víkendu 28.5.2023 turnaj v pražských Letňanech. Toho se kromě dvou domácích výběrů účastnila pražská Sparta a Slavia nebo německý Norimberk. Hráči Slovanu skončili po základní skupině na 2. místě, a tak měli právo startovat ve velkém finále s pražskou Spartou. Finále skončilo po základní hrací době nerozhodně 3:3. O vítězi turnaje nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých slavila výhru 2:1 pražská Sparta.

  • Ústí nad Labem - Mládežnické kategorie Slovanu se dále poctivě připravují na novou sezonu. Ve čtvrtek 18.5.2023 si zpestřila 9. třída (ročník 2009 a mladší) část přípravy hokejbalovým zápasem na stadionu DDM proti ústeckému týmu Elba.

  • HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM spolek, jako majoritní vlastník, za přítomnosti jednatelů HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. na dnešní valné hromadě rozhodl, že v řádném termínu podá přihlášku do 2. ligy pro sezónu 2023/2024. Nadále oslovujeme partnery a sponzory a věříme, že zvládneme i tuto nelehkou situaci. Stále platí, že jsme otevřeni jednání pro vstup strategického partnera do našeho klubu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže