O tomto víkendu se v Ústí nad Labem odehrál již 46. ročník hokejového turnaje, tentokrát se turnaj týkal hráčů ročníku 2011 a mladších. Turnaje se zúčastnily týmy PZ Kladno, SC Kolín, Mostečtí lvi, Piráti Chomutov a domácí tým Slovanu Ústí nad Labem. Po dvou dnech hokeje, kdy bylo k vidění spoustu kvalitních výkonů si finále o zlaté medaile zahrály týmy Pirátů Chomutov a domácí celek Slovanu Ústí nad Labem. Nakonec z tohoto duelu vyšel jako vítěz ústecký Slovan pod vedením Václava Drahoráda a Michala Kváše a po výhře 4:0 si zaslouženě převzal zlaté medaile. V utkání o třetí místo byl šťastnější tým SC Kolín, který přehrál Mostecké lvi v poměru 2:1. Tabulku uzavřel tým PZ Kladno. Z týmu Slovanu byl jako nejlepší brankář turnaje vyhlášen Filip Moravec a nejlepším střelcem turnaje se stal Jakub Jirota.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Ústečtí si v sobotním utkání s Táborem vybojovali cenné tři body. Ačkoli se Tábor poměrně dlouho držel ve vedení, ústeckým se v druhé třetině podařil parádní obrat, kdy do sítě Tábora vstřelili hned tři góly. Byl to Jan Smola, kdo za stavu 1:1, s pomocí Ondřeje Damaška, poslal Ústí do vedení. Jan nám po zápase prozradil, co bylo podle něj v utkání rozhodující.

  • Ústí nad Labem - Tahle výhra je enormně důležitá! Slovan sice po první třetině musel otáčet skóre, pak se ale dostal díky třem rychlým gólům do vedení a proti týmu z vyšší pozice v tabulce dokázal doma udržet tři body. Díky tomu se ještě více přiblížil na čelo tabulky a poskočil na čtvrtou příčku!

  • Dne 22.11. 2022 se konal turnaj čtyř krajských výběrů VTM U15 v Mariánských Lázních. Ústecký kraj si v zápasech vedl velice dobře. V semifinále nejdříve přehrál Karlovarský kraj v poměru 3:1, ve finále si pak poradil s krajem Libereckým se stejným výsledkem. HC Slovan Ústí nad Labem reprezentovala v barvách Ústeckého kraje brankářka Veronika Ortová a útočník Michal Kváš, který se ve finálovém zápase prosadil i gólově. Hráčům děkujeme za reprezentaci klubu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže