Ústí nad Labem - V neděli 11.9.2022 se uskutečnil nábor ústecké mládeže a zároveň první trénink základny. Pro jedenáct účastníků to bylo první seznámení s ledovou plochou. Pro spoustu z nich byl začátek těžší, ale stačilo pár minut a mladí sportovci si trénink formou her a bruslení zamilovali. Vyzkoušeli si jaká je radost z prvních gólů. Dalších třicet sportovců zkušenost s ledem již měla. Na ledě bavil i svou přítomností maskot Slovanu Viktor, kterého si děti oblíbily. Tréninku, který byl spojen s náborem mladých sportovců se zúčastnilo i devět kvalifikovaných trenérů. Věříme, že zábavné tréninky nám přivedou další sportovce, kteří jsou u nás vždy vítáni. Tréninky na ledě budou probíhat vždy ve čtvrtek, sobotu a neděli. Sportovci si mohou výstroj vypůjčit zcela zdarma, těšíme se na Vás.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - 4. třída Slovanu Ústí nad Labem odehrála 5. a 6. kolo celorepublikové soutěže CCM Malá Liga. Tentokrát do Ústí zavítali naši největší konkurenti - hráči HC Škoda Plzeň a HC Slovan Louny. Ústeckým čtvrťákům se podařilo udržet neporazitelnost v této prestižní soutěži, když zdolali Louny 8:5 a Plzeň 7:2. Zatím jsou hráči z Ústí nad Labem na průběžném 1. místě bez ztráty bodu.

  • Marketingový a obchodní manažer Ústeckého Slovanu Ing. Jiří Pelc bude do konce června 2024 spolupracovat na přípravě a průběhu mistrovství světa v ledním hokeji. V rámci přípravného týmu bude mít Ing. Jiří Pelc na starost marketingovou činnost s IIHF. V rámci tohoto projektu přejeme Jirkovi hodně štěstí a jsme rádi, že se náš zástupce Slovanu bude podílet na této velké akci.

  • Přinášíme prohlášení majitele klubu Mikaela Agateljana, který zároveň zve na nejbližší domácí utkání Ústeckého Slovanu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže