Ústí nad Labem - Junioři Slovanu vyhráli svou skupinu Krajské ligy juniorů s 54 body. Závěr skupiny se jim vydařil, když vyhráli všech posledních osm utkání. Mají tak právo startovat v nadstavbové skupině, kde se utkají s Kláštercem nad Ohří, Letňany, Kralupy n.V., Hvězdou Praha a Ostrovem o jedno postupové místo do závěrečného play-off o postup do Ligy juniorů. Nadstavbová část se hraje dvoukolovým systémem doma/venku. Slovan odstartuje nadstavbu tuto neděli 22.01.2023 domácím soubojem s Kralupy n.V.

Čtyřiadvacítka úspěšných mužstev byla rozdělena do čtyř nadstavbových skupin po šesti týmech. V nich už půjde doslova o každý bod – týmy se utkají jen dvoukolově, o pořadí tedy rozhodne pouhých deset kol!

Už teď se tedy prakticky bude hrát play off, byť oficiálně jde „jen“ o nadstavbu. Postupový klíč je totiž opravdu krutý, vyřazovací boje si zahrají pouze vítězové skupin. Na ty čekají dvě kola – semifinále a finále –, obě hraná na dva vítězné souboje. Šampion Regionální ligy juniorů si vyslouží přímý postup o soutěž výš.

„Závěrečná část sezóny bude určitě těžká, jelikož ze soupeřů známe pouze Letňany a Hvězdu. Zbytek týmů pro nás budou neznámí soupeři, ale na všechny se připravíme a budeme dělat vše pro to, abychom vyhráli. Na nadstavbu se osobně těším, budou zde už kvalitnější soupeři. Určitě se bude na co koukat a je o co bojovat. Šance na postup určitě je, tým máme kvalitní, pokud budeme hrát, tak jak máme, tak se o postup popereme, “ nechal se slyšet před začátkem nadstavbové části produktivní útočník juniorky David Nedoma.

Rozpis nadstavby:


Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Jan Rudovský naskočil do série po nemoci až od třetího utkání, zapsal si ve třech zápasech dvě branky. V zápase číslo pět poslal naposledy v sezoně Slovan do vedení a zároveň vstřelil poslední branku Slovanu v sezoně. Jak hodnotil bezprostředně po utkání hořký konec série a zároveň brzký konec sezony?

  • Dne 22.3. 2023 proběhne na zimním stadiónu otevřený trénink (15:00 hod - 16:00 hod) a modelové utkání (17:45 hod -19:00 hod) hráčů dorostu ročníků 2008 a 2007. Cílem akce je nalézt nové hráče, kteří by doplnili budoucí kádr dorostu pro sezónu 2023/2024 v soutěži 1. liga dorostu (2. nejvyšší soutěž v ČR). Rádi přivítáme hráče na této akci, kteří se mohou ucházet o místo v sestavě v této velmi kvalitní soutěži. V případě zájmu prosím kontaktujte hlavní trenéra dorostu pana Mertu na telefonním čísle 602 133 281.

  • Valná hromada spolku HC Slovan Ústí nad Labem rozhodla nabídnout svůj majoritní podíl 56% ve společnosti HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. bez ohledu na případný postup do 1. ligy či setrvání ve 2. lize. Případní zájemci kontaktujte klub prostřednictvím emailové adresy hokejustinadlabemsro@slovanusti.cz nebo formou datové schránky HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. (2immgtq) a to nejpozději do 20. dubna 2023, aby případný zájemce mohl začít s ostatními společníky připravovat sezonu 2023/2024.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže