Ústí nad Labem - Junioři Slovanu vyhráli svou skupinu Krajské ligy juniorů s 54 body. Závěr skupiny se jim vydařil, když vyhráli všech posledních osm utkání. Mají tak právo startovat v nadstavbové skupině, kde se utkají s Kláštercem nad Ohří, Letňany, Kralupy n.V., Hvězdou Praha a Ostrovem o jedno postupové místo do závěrečného play-off o postup do Ligy juniorů. Nadstavbová část se hraje dvoukolovým systémem doma/venku. Slovan odstartuje nadstavbu tuto neděli 22.01.2023 domácím soubojem s Kralupy n.V.

Čtyřiadvacítka úspěšných mužstev byla rozdělena do čtyř nadstavbových skupin po šesti týmech. V nich už půjde doslova o každý bod – týmy se utkají jen dvoukolově, o pořadí tedy rozhodne pouhých deset kol!

Už teď se tedy prakticky bude hrát play off, byť oficiálně jde „jen“ o nadstavbu. Postupový klíč je totiž opravdu krutý, vyřazovací boje si zahrají pouze vítězové skupin. Na ty čekají dvě kola – semifinále a finále –, obě hraná na dva vítězné souboje. Šampion Regionální ligy juniorů si vyslouží přímý postup o soutěž výš.

„Závěrečná část sezóny bude určitě těžká, jelikož ze soupeřů známe pouze Letňany a Hvězdu. Zbytek týmů pro nás budou neznámí soupeři, ale na všechny se připravíme a budeme dělat vše pro to, abychom vyhráli. Na nadstavbu se osobně těším, budou zde už kvalitnější soupeři. Určitě se bude na co koukat a je o co bojovat. Šance na postup určitě je, tým máme kvalitní, pokud budeme hrát, tak jak máme, tak se o postup popereme, “ nechal se slyšet před začátkem nadstavbové části produktivní útočník juniorky David Nedoma.

Rozpis nadstavby:


Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Poslední utkání základní části odehrálo Ústí nad Labem na ledě Chomutova. Chomutov v tomto zápase potvrdil, že je jedním z nejsilnějším týmů 2. ligy a zvítězil po suverénním výkonu v poměru 6:1.

  • Druhá liga se přiblížila svému konci před vyřazovací částí. Poslední kolo nadstavby sehrají hokejisté Ústí nad Labem na ledě lídra soutěže z Chomutova. Severočeské derby dnes startuje na ledě Pirátu v 17:30

  • Ústecký Slovan má před sebou poslední kolo nadstavby druhé hokejové ligy a následné play-off. Vedení vše směřuje k novému ročníku! Co bude tým hrát a s jakými ambicemi? Do názvu se opět vrátí Lvi!!!

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže