ne 14. 1. 2007
HC Děčín
4:6 0:1, 2:3, 2:2

Branky: Ordoš 2, Kašek 2, Hanzlíček, Patyk. Nahrávky: Luzulu, Kašek.

Petr Neuvirth (Ústí): Soupeř, který v posledním zápase porazil Teplice, potvrdil svoji zlepšující formu a náš tým musel o vítězství tvrdě bojovat. Benjamínci našho týmu dali v první třetině branku. Po střele Luzula s přehledem dorážel Péťa Patyk. Ve druhé třetině jsme zvýšili stav na 2:0, ale soupeř během chvíle vyrovnal na 2:2 a začínalo se znovu od začátku. Postupně se však rozehrála naše první lajna, která hrála ve složení Hanzlíček, Kašek, Ordoš a ta upravila stav opět na rozdíl dvou branek v náš prospěch. Za stavu 5:2 jsme věřili, že vítězství dovedeme do konce, ale soupeř nám opět udělil lekci v produktivitě a snížil na 5:4. Ke konci zápasu jsme však už soupeře do žádné další akce nepustili a minutu před koncem pečetil naše vítězství krásnou střelou Honza Ordoš.