ne 10. 12. 2006
HC Teplice Huskies
5:11 1:1, 2:2, 1:4, 1:4

Branky a nahrávky: 6. Zdvořáček (Drha), 22. Kubín (Patyk P.), 28. Kubín (Patyk P.), 31. Drha (Zdvořáček), 35. Kubín (Patyk P.), 42. Patyk P., 45. Zdvořáček (Drha), 46. Zdvořáček, 47. Kubín (Patyk P.), 52. Kubín (Patyk P.), 57. Kubín (Patyk P.) - Teplice skórovaly ve 4., 24., 28., 43. a 59. minutě. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 80. Střely na branku: 25:29. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:6, 4:6, 4:11, 5:11.

Ústecký Slovan s.r.o.: Landt (31. Rychtář) - Novotný, Hrdlička, Patyk J., Vytejček, Moucha, Holub - Drha, Zdvořáček - Patyk P., Kubín - Ščerba, Janíček - Vainert, Magasanik.