so 11. 10. 2008
Rytíři Kladno
7:6 3:2, 0:2, 4:2

b>Branky a nahrávky: 2. Kotrba, 9. Tůma (Patyk P., Richter), 19. Tůma, 41. Tůma (Patyk P.), 47. Patyk P. (Drha, Hucek), 53.Patyk P.(Tůma), 58.Patyk P.(Hucek) - Kladno skórovalo v 6., 13., 31., 34., 50. a 59. minutě. Rozhodčí: Volf - Bečvář ml. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:3. Oslabení: 3:0. Diváci: 72. Střely na branku: 24:17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 5:4, 5:5, 7:5, 7:6.

Ústecký Slovan s.r.o.: Čepelík (20. Zvědělík) - Moucha, Komár, Hucek, Richter, Balcar - Loukota, Patyk P., Tůma - Zdvořáček, Kubín, Vácha - Drha, Kotrba, Hašek.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Průměrný zápas se zbytečným vylučováním na straně domácích, které bylo třikrát potrestáno. Domácí mužstvo po druhé třetině prohrávalo o branku. O výhře rozhodla až třetí třetina ve které se střelecky prosadil Péťa Patyk, který vstřelil 3 branky. Tímto bych ho pochválil a zároveň i Martina Tůmu, který během utkání též vstřelil 3 branky.