so 20. 12. 2008
HC Teplice Huskies
12:2 5:0, 4:1, 3:1

Branky a nahrávky: 2. Patyk P. (Ščerba), 5. Luzulu (Kotrba), 5. Balcar (Patyk P.), 7. Patyk P. (Balcar), 11. Tůma (Patyk P.), 21. Luzulu (Zdvořáček), 27. Hucek (Ščerba), 28. Patyk P. (Tůma), 37. Tůma (Patyk P.), 41. Richter (Kotrba), 44. Kotrba (Luzulu), 52. Vácha (Balcar) - Teplice skórovaly ve 33 a 45 minutě. Rozhodčí: Bečvář ml. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. Diváci: 68. Střely na branku: 36:18. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 10:1, 11:2, 12:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (34. Haisl) - Hucek, Richter, Moucha, Komár, Balcar - Zdvořáček, Kotrba, Luzulu - Ščerba, Tůma, Patyk P. - Vácha, Kubín, Magasanik.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Po prvních 10 minutách bylo vše jasné. Zvítězili jsme s vysokým počtem vstřelených branek. Střelecky se prosadil P. Patyk, který vstřelil 3 branky, po dvou brankách dali M. Tůma a F. Luzulu. Pochvalu si v tomto zápase zaslouží celé mužstvo.