po 17. 11. 2008
HC Děčín
11:2 4:1, 5:0, 2:1

Branky a nahrávky: 2. Loukota (Ordoš), 3. Ordoš (Rubeš, Kašek), 11. Ordoš (Rubeš, Hucek), 20. Vácha (Tůma, Zdvořáček), 23. Rubeš (Ordoš, Hucek), 26. Hucek (Richter, Tůma), 31. Kašek (Balcar), 37. Tůma (Balcar), 39. Kašek (Balcar, Richter), 43. Ordoš (Kašek), 48. Zdvořáček (Vácha) - Děčín skóroval v 16. a 42. minutě. Rozhodčí: Volf, Bečvář. Vyloučení: 6:7, navíc Culek (DEC) 5 + OK. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 69. Střely na branku: 46:24. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1, 9:2, 11:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (30. Haisl) - Hucek, Richter, Komár, Balcar, Loukota - Zdvořáček, Tůma, Vácha - Hašek, Magasanik, Kotrba - Rubeš, Kašek, Ordoš.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Mužstvo bylo poprvé doplněno o hráče Ordoše, Kaška a Rubeše. O výhře bylo jednoznačně rozhodnuto již po první třetině. Střelecky se prosadil Honza Ordoš.