so 3. 1. 2009
HC Klášterec nad Ohří
11:2 4:0, 3:2, 4:0

Branky a nahrávky: 3. Kubín (Balcar), 7. Ščerba (Tůma, Patyk P.), 12. Patyk P.(Loukota), 12. Kubín (Hucek), 22. Patyk P. (Hašek), 23. Kubín (Balcar, Hašek), 25. Zdvořáček (Luzulu), 42. Tůma, 46. Patyk P.(Tůma), 50. Vácha (Luzulu), 57. Balcar (Ščerba) - Klášterec skóroval ve 33. a 35. minutě. Rozhodčí: Novák - Biedermann. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 45:6. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 7:2, 11:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (40. Rychtář) - Hucek, Richter, Moucha, Komár, Loukota, Balcar - Luzulu, Vácha, Zdvořáček - Patyk P., Tůma, Ščerba - Kubín, Hašek, Drha - Kotrba.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Další výhra, která nás posouvá v tabulce směrem nahoru. První a třetí třetina byla v naší režii, ve druhé jsme mírně polevili. Za předvedený výkon bych pochválil Matěje Ščerbu. Střelecky se prosadili Vojta Kubín a Péťa Patyk, kteří vstřelili po třech brankách.