so 24. 1. 2009
HC Teplice Huskies
3:9 0:6, 1:1, 2:2

Branky a nahrávky: 6. Tůma (Patyk P., Komár), 8. Tůma (Patyk P.), 11. Patyk P. (Ordoš,Hucek), 11. Patyk P.(Tůma, Ordoš), 15. Patyk P. (Tůma), 19. Patyk P. (Ordoš, Tůma), 29. Luzulu (Kotrba, Ščerba), 56. Drha (Vácha), 57. Ordoš (Tůma) - Teplice skórovaly v 5., 41. a 42. minutě. Vyloučení: 4:0. Využití: 0:2. Diváci: 45. Střely na branku: 25:44. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7, 3:7, 3:9.

Ústecký Slovan s.r.o.: Haisl (31.Zvědělík) - Hašek, Loukota, Balcar, Vytejček, Hucek, Komár - Zdvořáček, Drha, Vácha - Ščerba, Kotrba, Luzulu, - Patyk P., Tůma, Ordoš.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): První třetina rozhodla o naší výhře. Za předvedený výkon bych pochválil útočnou řadu Tůma, P. Patyk, Ordoš. V utkání se střelecky prosadil P. Patyk, který vstřelil 4 branky.