ne 1. 2. 2009
HC Baník Sokolov
5:1 3:0, 1:1, 1:0

Branky a nahrávky: 5. Patyk P. (Luzulu), 10. Tůma (Patyk P.), 20. Zdvořáček (Patyk P.), 21. Kubín (Drha, Hucek), 42. Kotrba (Komár, Magasanik) - Sokolov skóroval ve 38. minutě. Rozhodčí: Biedermann - Bečvář ml. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 63. Střely na branku: 31:14. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (31.Haisl) - Hucek, Komár, Richter, Loukota, Vytejček - Magasanik, Kotrba, Luzulu, - Ščerba, Drha, Kubín - Zdvořáček, Tůma, Patyk P.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): K utkání nastoupilo mužstvo doplněné převážně hráči z páté a čtvrté třídy. Přesto se nám podařilo opět rozhodnout již v první třetině. Za předvedený výkon bych pochválil obrannou dvojici Loukota - Hucek.