so 14. 2. 2009
HC Verva Litvínov
7:4 2:2, 0:1, 5:1

Branky a nahrávky: 13. Patyk P. (Tůma), 15. Zdvořáček (Vácha, Vytejček), 41. Patyk P. (Tůma), 43. Patyk P. (Rubeš), 44. Rubeš (Hucek), 51. Zdvořáček (Luzulu, Vácha), 59. Patyk P. (Rubeš, Zdvořáček) - Litvínov skóroval v 19., 19., 22. a 52. minutě. Rozhodčí: Bečvář ml. - Volf, Loskot. Vyloučení: 2:9, navíc Jícha (LIT) 5 min. + OK. Využití: 1:1. Diváci: 64. Střely na branku: 23:16. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 2:3, 6:3, 6:4, 7:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Hucek, Vytejček, Richter, Loukota, Hašek - Kotrba, Luzulu, Zdvořáček - Kubín, Vácha, Drha - Rubeš, Tůma, Patyk P.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Celé mužstvo do konce druhé třetiny podalo špatný výkon. Hráči byli neukáznění, nebojovali, což se projevilo na hře. Ve třetí třetině mužstvo ukázalo svou sílu a otočilo zápas ve svůj prospěch. Z jednotlivců bych pochválil obránce P. Vytejčka za bojovný výkon. Střelecky se prosadil P. Patyk, který vstřelil 4 branky.