so 28. 2. 2009
HC Stadion Litoměřice
3:12 0:5, 1:2, 2:5

Branky a nahrávky: 2. Magasanik (Vácha, Drha), 5. Magasanik (Vácha), 7. Zdvořáček (Patyk P., Tůma), 9. Tůma (Zdvořáček, Patyk P.), 10. Patyk P. (Hucek), 21. Tůma (Hucek), 26. Kubín (Balcar), 41. Zdvořáček (Patyk P., Tůma), 43. Zdvořáček (Patyk P.), 48. Patyk P. (Zdvořáček), 52.Magasanik (Zdvořáček, Patyk P.), 59. Patyk P. (Hucek) - Litoměřice skórovaly ve 35., 47. a 48. minutě. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 36. Střely na branku: 23:59. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:9, 2:9, 2:10, 3:10, 3:12.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (30. Haisl) - Hucek, Vytejček, Richter, Moucha, Loukota - Zdvořáček, Tůma, Patyk P. - Magasanik, Vácha, Drha - Balcar, Kubín, Hašek - Luzulu, Kotrba.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): V prvních 10 minutách jsme rozhodli zápas. Střelecky se prosadili P. Zdvořáček, P. Magasanik a P. Patyk, kteří vstřelili po 3 brankách. Z obránců bych pochválil dvojici Hucek - Loukota.