ne 8. 3. 2009
Piráti Chomutov
4:12 1:6, 2:2, 1:4

Branky a nahrávky: 4. Ordoš (Kašek), 8. Zdvořáček (Tůma, Patyk P.), 10. Ordoš (Kašek, Balcar), 14. Kašek , 18. Kašek (Luzulu, Ordoš), 19. Kašek (Hucek), 31. Ordoš (Kašek), 35. Kašek (Hašek, Loukota), 41. Patyk P., 43. Patyk P. (Tůma), 50. Kašek (Ordoš), 51. Kašek (Ordoš) - Chomutov skóroval v 17., 21., 30. a 44. minutě. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Diváci: 86. Střely na branku: 32:25. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 3:6, 3:10, 4:10, 4:12.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (50. Haisl) - Hucek, Vácha, Balcar, Loukota - Zdvořáček, Tůma, Patyk P. - Kašek, Ordoš, Luzulu - Hašek.