L i t v í n o v - Starší dorostenci Ústeckých Lvů zajížděli v rámci 26. kola extraligy k derby na led Litvínova. Domácí se v polovině utkání ujali vedení už 3:0, ale ústečtí hokejisté bleskově snížili a na začátku třetí třetiny se dostali na nejtěsnější rozdíl. Chemici brzy nato sice neproměnili trestné střílení, ale poté dalšími dvěma góly nedopustili žádné zdramatizování zápasu.
pá 4. 12. 2009, Zimní stadion Ivana Hlinky
HC Verva Litvínov
HC Slovan Ústí nad Labem
5:2 2:0, 1:1, 2:1

Branky a nahrávky: 12. Švarc (Strejček, Šrámek), 13. Trübenekr (Čeřovský, Malec), 30. Kasal (Trübenekr, Fučík), 50. Šrámek (Švarc, Procházka), 57. Kasal (Trübenekr). Rozhodčí: Smitka - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 6:5, navíc Burkovec (UNL) TS [DRŽP]. Využití: 1:0. Střely na branku: 30:25. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2.

HC Verva Litvínov: Nechvátal - Bittner, Cvrk, Kasal, Strejček, Brettschneider, Fučík - Švarc, Zdeněk, Trübenekr, Písařík, Čeřovský, Procházka, Malec, Řehulka, Šrámek.

HC Slovan Ústí nad Labem: Bursa - Hejl, Smetana, Burkovec, Andres, Holeček, Procházka, Novotný, Jeništa - Krupička, Fojt, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Migliavacca, Šetka, Faigl, Racek, Harkabus, Bacovský, Vegner.

Komentář

není k dispozici
Sdílet článek na sociálních sítích

Starší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže