Ú s t í n/L. - Zajímavé utkání sehráli mladší dorostenci v neděli odpoledne s Kladnem. Prohrávali dvakrát o dvě branky, přesto dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce, byť "jen" v prodloužení. Úvodní třetinu prohráli o dvě branky. Prostřední už vypadala, že skončí bez branek, ale v přesilovce Kladna udeřili Lvi. Nájezd dva na jednoho dotáhli ke snižující brance na 1:2. Na začátku 3. třetiny hrálo Kladno přesilovku a tu už se jim podařilo využít. Ovšem domácí začali tlačit kladenské do pásma a tři minuty před koncem využili přesilovku a vyrovnali. Těsně před závěrečnou sirénou měli ještě jednu velkou příležitost, ale kladenský gólman odolal. Z prodloužení uběhly jen necelé dvě minuty a domácí dokonale zvrátili zápas na svou stranu - 4:3p.
ne 13. 9. 2009
Rytíři Kladno
4:3pp 0:2, 1:0, 2:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 39. Jindřich (Vykouk, Chmel), 49. Jindřich (Zdvořáček, Janák), 56. Baránek, 62. Jindřich (Vykouk, Baránek) - 3. Křepelka (Seidl, Čejka), 4. Horvát (Šilhavý), 42. Čejka (Křepelka, Tejnor). Rozhodčí: Touš - Loefner, Doskočil. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 18:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář - Baránek, Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáčk, Barták - Hajn, Strnad, Procházka, Jindřich, Šnajdr, Vrba, Patzelt, Sýkora, Vykouk, Andres, Janák, Poláček.

Rytíři Kladno: Čičmanec - Bunda, Hadaš, Kehar, Slánský, Křepelka, Větrovec, Šmíd, Vimmer, Seidl, Horvát, Novák, Tejnor, Hoffmann, Habrdla, Janeček, Šilhavý, Čejka.