H r a d e c K r á l o v é - Smolnou prohru utrpěli starší dorostenci v závěrečném kole dlouhodobé části extraligy. Jako nováček elitní soutěže splnili plány a zachránili se, ale šance na play off byla velmi lákavá. K potvrzení postupu stačilo jakkoliv bodovat na ledě Hradce Králové. To se, bohužel, nepodařilo a protože vyhrála i Kometa, zdálo se vše ztraceno. Jedinou nadějí byla prohra Litvínova na ledě slabého Chomutova. Výsledek, na který se muselo ještě počkat. Téměř nemožné se však stalo skutečností. V šesti vzájemných zápasech ústeckých hokejistů s Litvínovem byly souboje tak vyrovnané, že muselo rozhodnout až lepší celkové skóre. To hrálo do karet Ústeckým Lvům, a tak šestnáctku postupujících starších dorostenců do play off doplnily právě žlutomodré barvy ústeckého Slovanu. Těšit se mohou na suverénního lídra skupiny "A" Vítkovice.
so 6. 3. 2010
Královští lvi Hradec Králové
Ústecký Slovan s.r.o.
3:1 0:0, 1:1, 2:0

Branky a nahrávky: 37. Světlík, 50. Světlík (Valášek), 60. Valášek (Filip) - 31. Migliavacca (Procházka). Rozhodčí: Vampola - Křivohlavý, Zídek. Vyloučení: 4:10. Využití: 1:1. Diváci: 90. Střely na branku: 36:22. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

Královští lvi Hradec Králové: Pavelka - Pánek, Pilař, Havlena, Čáp, Konečný, Červený, Poláček - Gabriel, Ropický, Půlpán, Filip, Ouzký, Vlček, Hradecký, Bartoň, Světlík, Valášek "C".

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek - Hejl, Vaněk, Andres, Procházka, Novotný, Jeništa - Krupička, Kuchynka, Hanzl, Keltner, Migliavacca, Šetka, Faigl "C", Racek, Harkabus, Bacovský, Vegner.

Komentář

není k dispozici
Sdílet článek na sociálních sítích

Starší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže