so 20. 11. 2010
HC Děčín
5:9 1:4, 0:3, 4:2

Branky a nahrávky: 4. Kašek (Zdvořáček), 15. Guman (Drha), 17. Drha (Amirov), 17. Rubeš (Kašek), 25. Rubeš (Kašek), 26. Patyk (Tůma), 38. Zdvořáček (Kašek, Komár), 52. Guman (Tůma), 57. Tůma (Patyk) - Děčín skóroval v 16., 46., 48., 52. a 58. minutě. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Střely na branku: 30:28. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7, 4:7, 4:9, 5:9.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (30. Haisl) - Loukota, Komár, Hucek, Moucha - Amirov, Drha, Guman - Rubeš, Kašek, Zdvořáček - Patyk, Tůma, Hašek.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Průměrný zápas. První a druhá třetina byla v naší režii. Ve třetí třetině nás soupeř přehrál, ale na výhru mu to nestačilo. Z jednotlivců bych pochválil J. Loukotu za předvedený výkon.