so 24. 9. 2011
HC Stadion Litoměřice
8:1 4:0, 2:1, 2:0

Branky: Šafařovský 2, Gottfried 2, Vidlička, Stuchlý, Šindelář, Čermák.

Na led ústecké Zlatopramen Areny přijel tým Litoměřic. Třetí kolo soutěže, druhé derby. Ústečtí si v posledním zápase posílili sebevědomí, protože bez problémů přehráli Děčín. Zápas proti Litoměřicím vyšel lépe domácím, protože již po první třetině vedli 4:0.

Po přestávce se hra Litoměřic zvedla a hosté kladli tuhý odpor. Hostující tým byl za svou snahu oceněn brankou, která ho dostala na dostřel. Krok drželo i Ústí, to se prosadilo dvakrát a pojistilo vedení. Po čtyřiceti minutách byl stav 6:1.

Poslední dvacetiminutovka se odehrála v podstatě jen z povinnosti. Ústí vstřelilo dvě branky a rozhodlo o své výhře 8:1. Za domácí skórovali dvakrát Šafařovský a Gottfried, po brance si připsali Vidlička, Stuchlý, Šindelář, Čermák.