so 17. 9. 2011
HC Draci Bílina
10:6 3:2, 3:4, 4:0

Branky: Harkabus 4, Janoušek 2.

Úvodní zápas sezóny odehráli žáci 5. třídy v Bílině. První třetina vyšla lépe domácím, kteří svého soupeře překvapili dobrým pohybem v útočném pásmu, a z toho vyplynuly branky. Ani ústečtí nezůstávali pozadu a pořádali útočné akce, které dokázali zakončit góly. Dvacetiminutovka skončila těsným vedením domácích 3:2.

Druhá perioda přinesla vyrovnaný hokej, který se musel líbit. Hra se přelévala ze strany na stranu, k vidění byly i velmi povedené akce a zákroky brankářů. S čím nemohli být trenéři ani jednoho z týmů, byla obranná hra. V této třetině totiž padlo 7 branek, což je hodně. Ústí se soupeřem drželo krok, skóre bylo 6:6.

Do poslední třetiny vstoupili daleko lépe domácí, kterým se vyrovnaný stav evidentně nelíbil. Hrálo se před jedinou brankou, před tou ústeckou. Dlouhodobý tlak Bíliny přinesl čtyři branky, jež rozhodly o výsledku klání. Ze žlutomodrého týmu se blýskl čtyřikrát skórující Harkabus, zbylé dvě branku Ústí vsítil Janoušek.